Emre Belözoğlu ve Ali Güneş asker ocağında

Emre Belözoğlu ve Ali Güneş asker ocağında.15250
  • Giriş : 02.07.2008 / 00:47:00
  • Güncelleme : 01.07.2008 / 23:52:15

Milli takımın yıldız futbolcusu Emre Belözoğlu ve Almanya'nın SC Freiburg Kulübü'nde top koşturan Ali Güneş, vatani görevini Burdur 58. Piyade Er Eğitim Alayı'nda yapmak için dün birliklerine teslim oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe'nin yeni transferi ve Milli Takım oyuncularından Emre Belözoğlu ile Almanya'nın SC Freiburg Kulübü'nde oynayan Ali Güneş vatani görevlerini Burdur 58. Piyade Er Eğitim Alayı'nda yapacak. Bedelli askerlik olarak 20 gün vatani görevini yapacak olan yıldız futbolcular Burdur'daki birliklerine teslim oldu. Emre Belözoğlu ve Ali Güneş'i kışlanın kapısında babaları kucaklayarak uğurladı. 111. dönem bedelli asker olacak Emre Belözoğlu, "Her genç gibi vatani görevimi kısa dönem de olsa yapmak gurur verici. Ülkemizi milli takımlar bazında olduğu gibi burada da en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım" diye konuştu.

Emre Belözoğlu'nun babası Mehmet Belözoğlu ise, 24 yıl önce kendisinin de Burdur'da aynı şekilde askerlik yaptığını ve oğlunun da vatani görevini yerine getirmesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious