Emre gelmeye hazır

Emre gelmeye hazır .11714
  • Giriş : 17.09.2007 / 11:00:00

Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Adnan Polat “Emre Belözoğlu’nun gelmesine ben izin vermiyorum” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Polat, Macaristan ile oynanan milli maçta yaptığı ’çirkin’ hareket ve sarı-kırmızılı takıma transferiyle ilgili haberler nedeniyle son günlerde gündemden düşmeyen Emre için şu açıklamaları yaptı: “Emre ile en son 3-4 gün önce görüştüm. Her zaman da görüşüyorum. Bana, ’Avrupa’dan ne zaman döneyim?’diye soruyor. Ben de Avrupa’da kalmasını ve şu anda dönmemesi gerektiğini söylüyorum. Zamanı geldiğinde ben onu çağıracağım ve o da doğal olarak G.Saray bünyesine geri dönecek.”

‘ÇOK YANLIŞ YAPTI’

Adnan Polat, Emre Belözoğlu’nun Macaristan milli maçında basın tribününe yaptığı hareket hakkında ise “Emre’nin hareketi gerçekten çok yanlış. Asla böyle bir şey yapacağı düşünülemez. Ama böyle bir futbolcunun bu kadar yıpratıldığını ben görmedim. Hakkında yapılanlar eleştiriyi geçti ve tamamen lince dönüştü. Gençler hata yapar, yapmaya da devam edecekler. Ancak biz büyükleri olarak onları kazanmak zorundayız. Hepimizin kardeşleri, çocukları var. Türk medyası gereğini yaptı. Ancak Türk futbolunda daha önce de neler oldu. Hepsi kısa sürede, bir-iki yazıda ve de büyütülmeden geçiştirildi. Medya artık bu olayı daha fazla uzatmamalı. Daha fazla endazesinin kaçırılmamasını diliyorum” şeklinde konuştu.

‘AVANTAJ BİZDE’

Konyaspor maçına da değinen Adnan Polat “Şampiyonluk yarışındaki rakiplerimizden üçünün de puan kaybetmesi bizim için bir avantaj. Dün akşam bu avantajı elde etmek için kazanmamız gerekiyordu, bunu başardık. Çünkü geçen hafta da aynısını yaşamış ve biz de puan kaybetmiştik” yorumunu yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious