Emre Günaydın İstanbul'a geliyor

  • Giriş : 11.05.2007 / 00:00:00

Malatya’da, 18 Nisan günü 1'i Alman 3 kişinin boğazları kesilerek öldürülmesi olayının ‘kilit ismi’ Günaydın’ın tedavisi, Turgut Özal Tıp Merkezi’nde devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hıristiyanlık faaliyetlerinde bulundukları iddiasıyla 3 kişiyi önce bağlayıp ardından boğazlarını keserek öldüren zanlılardan biri olan Emre Günaydın, polisin kapıya gelmesi üzerine, binanın 3'üncü katından yağmur borularına tutunarak inmek isterken düşerek ağır yaralanmıştı. Turgut Özal Tıp Merkezi’nde tedavisi süren Emre Günaydın’ın, ağresif tavırlar sergiledigi ve sürekli kendi kendine konuştuğu öğrenildi. Emre Günaydın’ın anlamsız sözler söylediği, olayla ilgili konuşmadığı ifade ediliyor.

Öte yandan uzmanlar, Emre Günaydın’ın Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine sevk edilerek, gerçek durumunun burada daha iyi gözlemlenebileceğini ve alınacak raporun daha geçirli olacağını söylediler. Emre Günaydın’ın rol yapıp yapmadığının belirlenmesi için, sevkinin söz konusu olabileceği bildirildi. Cinayetin kilit ismi Emre Günaydın’ın ya Elazığ ya da İstanbul’a sevk edilebileceği kaydedildi. Zanlının ruh sağlığının yerinde olup olmadığının tesbitinden sonra ifadesinin tam olarak alınacağı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious