Emre Mor neden oynamıyor? İşte cevabı!

Emre Mor neden oynamıyor? İşte cevabı!.17781
  • Giriş : 10.03.2017 / 15:50:00
  • Güncelleme : 10.03.2017 / 15:48:58

Başarılı futbolcu Emre Mor'un neden forma giyemediği açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Borussia Dortmundun Benfica ile karşılaşacağı maçın 18 kişilik kadrosunda yer almayan Emre Mor için açıklama geldi.

Emre Mor, "Teknik direktörümüz Tuchel, benimle ilgileniyor. Ben onun için önemliyim. Benim daha iyi oynamamı istiyor. Tuchel olmasaydı, Dortmund'a gelmezdim. Kısa görüşmemizde bile beni çok etkiledi. Tuchel çok dürüst biri. Bana ne düşündüğünü ve planlarını açık açık söylüyor. Onunla sık sık görüşüyoruz." dedi.

DORTMUND'A ÖNEREN ADDO: "EMRE MOR, MESSi GİBİ"

Emre Mor'u Dortmund'a öneren ve tavsiye eden isimlerden olan, Emre Mor'un eski kulübü Nordsjaelland'ın yardımcı antrenörü ve Dortmund'un eski futbolcusu Otto Addo, "Emre Mor gibi bir yeteneği daha önce çok az gördüm. O topla birlikte giderken, tıpkı Messi gibi. Fakat, 19 yaşında birini sadece sahada tutabilmek çok güç. Her şey onunda etrafında uçuyor. Para, ün, şöhret. Bu durum birçok oyuncunun aklını başından alabiliyor." ifadelerini kullandı.

TUCHEL: "EMRE SIRADIŞI, ÇOK ÖZEL!"

Almanya'da gündeme gelen Emre Mor konusuyla ilgili basın toplantısında kendine gelen bir soru üzerine Dortmund Teknik Direktörü Thomas Tuchel, "Emre Mor sıradışı bir yetenek. Henüz adaptasyon sürecini atlatamadı. Onunla ilgili görüşlerimiz değişmiş değil. Fakat, profesyonelliğe alışmalı. Danimarka'dan bize geldiğinde sadece yarım sezon profesyonel Futbol oynamıştı. Bence gelecekte çok özel bir futbolcu haline gelecek. Şu an forma şansı bekliyor ve buna alışkın değil. Bazı zorluklar yaşıyor ama sabredeceğiz. Bunun üstesinden geleceğiz." cevabını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*