Emre MTK maçında ilk 11'de

Emre MTK maçında ilk 11'de.10021
  • Giriş : 04.08.2008 / 12:37:00

Emre Belözoğlu'nu MTK maçında ilk 11'de oynatacak olan teknik direktör Aragones, Uğur Boral'ı kesme kararı aldı. Kezman-Maldonado yine kadroda yok.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

MTK ile Kadıköy"de oynanan Devler Ligi 2. ön eleme ilk maçında tam anlamıyla hazır olmadığını düşündüğü için son 16 dakika şans verdiği Emre"nin performansından memnun kalan Aragones, rövanşta kendisini ilk 11"de oynatacak. Emre"nin takıma girmesiyle Semih-Uğur Boral ikilisinden hangisini yedek kulübesine göndereceği konusunda bir süredir kurmaylarıyla görüşen Kurt hoca, sonunda kararını verdi. Çarşamba günkü mücadelede Uğur Boral yedek kulübesine çekilecek.

Son yabancı gelince

Şimdilik yedek kulübesine gitmekten kurtulan Semih"i bir tehlike daha bekliyor. Yeni yabancı oyuncu transfer edilmesi durumunda, golcü futbolcunun kızağa çekilmesi gündeme gelecek. Bu arada hem yönetim hem teknik direktör Aragones"in gözünden düşen ve gönderilmeleri planlanan Kezman ile Maldonado, ilk maçta olduğu gibi rövanşta da kadroya alınmayacak. Macaristan"a götürülmeyecek olan bu iki futbolcu, takım dönene kadar çalışmalarını İstanbul"da sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*