Emre Terim'in damadı mı olacak?

Emre Terim'in damadı mı olacak? .7295
  • Giriş : 18.09.2007 / 17:54:00

Kanal A'daki Sporvizyon programında konuk olan Spor Yazarı Onur Belge'den şok iddia.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Belge'ye göre Emre'ye TFF bakın neden ceza verememiş?

Emre, Terim'in damadı mı oluyor?
Kanal A televizyonunun İstanbul Stüdyosunda gerçekleşen, Kanal A Spor servisi tarafından hazırlanan ve Spor Müdürü Murat Çimen’in sunduğu Sporvizyonun dün akşamki konukları spor yazarları Onur Belge, Turgay Renklikurt ve Güven Taner’den çok çarpıcı açıklamalar geldi.

Programda Onur Belge, 2008 Avrupa Şampiyonası grup eleme maçı olan ve Türkiye’nin Macaristan’ı 3 – 0 mağlup ettiği mücadele sonrasında tribüne kol hareketi yapan Emre Belözoğlu’na Türkiye Futbol Federasyonu’nun neden ceza veremediğini açıkladı. Belge, Emre’nin Türkiye – İsviçre maçında da milli takımımızın ceza almasında başrol oynadığını belirtirken aldığı bir duyuma göre milli oyuncunun Fatih Terim’in damat adayı olduğu için federasyon tarafından bir ceza almadığını söyledi.

Yakın arkadaşının Amerika’da yaşayan bir yakınından bilgi edindiğini bildiren Onur Belge, bu kişinin Fatih Terim’in Amerika’da öğrenim gören Merve Terim ile Emre Belözoğlu’nun ciddi bir ilişkisi olduğunu kendisine ilettiğini söyledi.

Belge bu yakın ilişki sebebiyle Milli takımlar teknik direktörü Fatih Terim ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun Emre’ye ceza vermediğini belirtirken “Ama şimdi bu kadar arkasında durulup böyle bir olayı Fatih Terim’in dahi cezalandırmamasının sebebinin çözümlenmesini halka bırakıyorum” dedi.

Programın sunucusu ne Kanal A spor müdürü Murat Çimen ise bu açıklama karşısında şok olurken “Sahada böyle bir hareketi yapan damat adayı değil oğlu bile olsa ceza alması gerekir. Aksi takdirde Emre bu tip olaylarla Türk futboluna zarar vermeye devam eder” şeklinde konuştu. Onur Belge’nin yaptığı şok açıklama Türk Futbol kamuoyunda büyük ses getirdi.

Böylelikle Emre’nin niçin ceza almadığı Türk spor basınında ilk kez Kanal A Sporvizyon programında gün yüzüne çıkmış oldu…

TÜM SPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious