Emre: ''Yumruk yumruğa girdik!''

  • Giriş : 06.12.2008 / 08:37:00

Attığı golle Fenerbahçe'nin Denizlispor deplasmanında kazanmasını sağlayan Emre Belözoğlu, çok mutlu olduğunu söylerken, havaalanında bir taraftarla arasında geçen olayı anlattı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

"Topla ikinci veya üçüncü buluşmamdı. Selçuk sert bir top attı bende kaleyi gördüm vurdum. Ben çok gol atan biri değilim. Çok gol atan adamlar daha güzel anlatır. Takımın kazanmasına vesile oldum çok mutlu oldum. Bende büyük beklentiler var. Bu nedenle de çok mutluyum. 1-2 haftadır ayağımda ağrılar vardı. Hocam Beşiktaş maçında da beni kullanmak istemişti. Ağrılarım olduğunu ama kısa süreli beni kullanmak isterse elimden geleni yapacağımı söylemiştim. Oynamamın nedeni ağrılar."

Havaalanında bir taraftarla tartışması ile ilgili olarak konuşan Emre, "Bizler de insanız hata yapabiliriz. Kimsenin hayamla alakalı, şerefimle alakalı laf söyleyemeyeceğini, söyletmeyeceğimi söylemiştim. Taraftarlarımız bizi çok iyi karşıladı ama daha önce oynadığım takımın bir taraftarı bana laf attı. Evet doğru yumruk yumruğa girdik. Bugün sahiplerini tanıdığım bir gazetede 'Şerefsiz defol git takımdan' denildiğinin yazıldığını gördüm. Bunlar çok kötü şeyler" diye konuştu.

Herkesin bayramını kutlayan Emre, Dinamo Kiev maçı için "Çok önemli bir maç. Bu sene Avrupa'da beklenen performansı sergileyemedik ama iyi bir telafi maçı olduğunu düşünüyorum. Büyük maçlara iyi konsantre oluyoruz inşallah başarılı oluruz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*