Emreciksin'den eleştirilere cevap

Emreciksin'den eleştirilere cevap.11140
  • Giriş : 24.03.2009 / 07:59:00
  • Güncelleme : 24.03.2009 / 00:42:35

Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Gökhan Emreciksin, gece hayatı olduğu şeklinde bir süredir devam eden eleştirilere, kulübün resmi internet sitesinden cevap verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Genç futbolcu, kendisi hakkında ''Anadolu'dan Fenerbahçe'ye transfer oldu ve İstanbul gece hayatına daldı'' şeklinde özetlenebilecek yorumların yapılmasından şikayet ederek, ''Bunlar tamamen yakıştırma. Ben zaten doğma büyüme İstanbulluyum, İstanbul çocuğuyum. Hayatımda hiçbir zaman da sarhoş olmadım'' dedi.

Yapılan yorumların kötü niyetli olduğuna inandığımı aktaran Gökhan Emreciksin, ''Anadolu takımlarında oynarken de her hafta İstanbul'a ailemin yanına gelirdim. Yani İstanbul bilmediğim bir yer, yeni geldiğim bir yer değil. Fenerbahçe'ye transfer olduğumdan beri üstüme geliyorlar'' ifadelerini kullandı.

Alkollü araç kullanması nedeniyle ehliyetine el konulmasına da değinen sarı-lacivertli futbolcu, şunları söyledi:

''Başıma gelen talihsiz bir olay nedeniyle, İstanbul gecelerinde sarhoş gezdiğim yazılıyor, çiziliyor. Hayatımda hiçbir zaman sarhoş olmadım. Alkolü de çok özel günlerde, ayda yılda bir alırım. Ancak o olayın olduğu gün, içinde az miktarda alkol bulunan içecek kullandım. Ben polis kontrolünde alkollü çıkacağımı bile tahmin etmiyordum. O nedenle hiç sorun bile çıkarmadan alkol testine girdim ve bu olaylar başıma geldi. Evet biraz tedbirsiz davrandığımı kabul ediyorum. Ancak kesinlikle bu kadar büyütülecek bir olay değildi bu. Yaşanmış ve geçmiş bir olay olarak görüyorum.''

-''İKİ KULVARDA DA ŞANSIMIZ SÜRÜYOR''-

Gökhan Emreciksin, son dönemde alınan kötü sonuçlara rağmen Fenerbahçe olarak iki kulvarda da şanslarının devam ettiğini aktardı.

Son iki maçta alınan beklenmedik sonuçlara karşın, rakiplerinin de benzer kayıplar yaşadıklarını dile getiren Gökhan Emreciksin, ''Bunu Allah'ın bir takdiri, bir lütufu olarak görüyorum ben. Önümüzdeki Eskişehir ve Galatasaray maçlarını kazandığımız takdirde, şampiyonluk için en iddialı takım yine biz oluruz. Türkiye Kupası'nda da zaten en büyük favori biziz. İnşallah bu kupayı bu sene müzemize getireceğiz. Yani her şeye rağmen, iki kulvarda da şansımız sürüyor'' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*