Emreciksin'in roman gibi hikayesi

Emreciksin'in roman gibi hikayesi.11602
  • Giriş : 04.01.2009 / 13:40:00
  • Güncelleme : 04.01.2009 / 13:39:53

Bandırma'daki seçmelerde isim benzerliğine kurban gidip "Başarısız oldun" denildi. Yanlışlık fark edilince İstanbul'a dönmek için bindiği otobüsten indirildi. Bolu'da parladı, A.Gücü'nde isim yaptı ve yarın da F.Bahçeli..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Ara transferin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Ankaragücülü Gökhan Emreciksin'in Futbol yaşantısı oldukça ilginç. Büyük bir hataya kurban gitmekten kılpayı kurtulan genç futbolcu bugün Türkiye'nin en büyük takımlarından birine imza atmaya hazırlanıyor.

2003 yılında 19 yaşındayken profesyonelliğe geçtiği Bandırmaspor'un seçmelerinde isim benzerliği nedeniyle kabus yaşayan Gökhan, "Başarısız oldun" denilerek geri gönderildi. Genç futbolcu kulüpten ağlamaklı olarak çıkıp İstanbul'a dönmek için otobüse bindi. Bu sırada antrenör Bayram Bilim, Gökhan Emreciksin'i göremeyince yapılan yanlışlık anlaşıldı. Yöneticilerin talimatıyla otomobile binen bir görevli süratle terminale gidip Gökhan'ın hareket eden otobüsünü durdurup futbolcuyu kulübe getirdi. Gökhan, böylece 3. Lig 2. Grup takımlarından Bandırmaspor'a imza atan 5 futbolcudan biri oldu.

KISA ZAMANDA PARLADI

Bandırmaspor'da oynadığı Futbol ile dikkatleri üzerine çeken Gökhan Emreciksin, 2006 yılında Boluspor'a transfer oldu. Ardından Ankaragücü ile anlaşan 25 yaşındaki futbolcu ilk yarıda sergilediği futbolla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Ara transferde 3 büyükleri peşinden koşturan Gökhan'ın yarın Fenerbahçe ile sözleşme imzalaması bekleniyor. 2003 yılında yaşanan hatanın fark edilmesi bile, belki de onun bugünlere geleceğinin bir işaretiydi. “Başarısız oldun” sözüyle yıkılan Gökhan, oynadığı futbolla ne kadar başarılı olduğunu da kanıtladı.

Bugün

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*