Emre'den çarpıcı sözler

Emre'den çarpıcı sözler.10021
  • Giriş : 23.07.2008 / 16:16:00

Emre Belözoğlu, en samimi teklifin sarı-lacivertli kulüpten geldiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Emre, FB TV'ye yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "Newcastle United'da oynadığım dönemde Avrupa'dan da teklifler almıştım. O dönem ayrılmayı düşünmediğim bir dönemdi. Ama gelen teklifler arasından en samimi teklif bana Fenerbahçe'den geldi. Fenerbahçe'yi seçmenin en doğru tercih olacağına inandım. Ailem ve sevdiklerime danıştım, onlardan da onay aldım. Ayrıca Türkiye'ye dönmem konusunda ailemin büyük ısrarı vardı. Düşünmeden Fenerbahçe'yi tercih ettim" dedi.

Sarı-lacivertli oyuncu, yeni teknik direktörü Luis Aragones'i ilk kez dün sağlık kontrolünde gördüğünü, Aragones'in çok sempatik bir insan olduğunu belirterek, "Avrupa şampiyonunun teknik direktörünü Fenerbahçe'ye getirmek büyük bir iş" diye konuştu.

"Türk basınına bir şeyler söylemek ister misin" sorusunu yanıtlayan Emre, şunları kaydetti:

"Türk basınına mesaj vermekten ziyade, olduğum gibi bir insan olduğumu söylemek istiyorum. Ben de hataları olan bir insanım. Ama buna karşın çok samimi olduğumu düşünüyorum. Medyayla alakalı bir soğukluk varsa üzerime düşeni yaparım. Büyük bir camiayı temsil ediyorum ve ülkeme döndüm. Üzerime düşeni yapmaya hazırım. Milli Takım kaptanı ve Fenerbahçe oyuncusu olarak bu gibi diyaloglara girmeyeceğimi söyledim. Herkese örnek olmaya çalışacağım."

Emre, "Fenerbahçe'yi tercih ettim, bunun için de çok mutluyum. Herkesin buna saygı göstermesi gerekir. Fenerbahçe'de beklentiler doğal olarak büyüdü. Takıma tecrübe anlamında da katkım olacaktır. Başarılı olacağımıza inanıyorum" dedi.

Emre Belözoğlu, yeni kulübünün tesislerinin de övgüye değer olduğunu dile getirdi.

FB TV'de katıldığı programın ardından Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın maraton tribünü tarafındaki Fenerium mağazasına geçerek, burada, kendisinin yeni sezonda giyeceği 5 numaralı Fenerbahçe formalarını imzalayan Emre, hayranlarıyla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*