Emre'den Tuncay'a destek

Emre'den Tuncay'a destek.11714
  • Giriş : 15.08.2007 / 11:27:00

Newcastle'da oynayan lejyoner futbolcumuz Emre Belözoğlu, İngiltere’ye giden Tuncay’a destek verip övdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

“Tuncay’ı çok seviyorlar. Şehirde gezerken ona büyük bir ilgi var. Ada’ya gelerek hayatının en iyi kararını verdi.” Yakubu: “Boro taraftarı Tuncay’sız yapamıyor.”

MIDDLESBROUGH’ya transfer olan ve F.Bahçe camiasından bazı kesimlerin eleştirdiği Tuncay Şanlı’ya Emre Belözoğlu’ndan destek geldi. Önceki gece Fox TV’de yayınlanan 4-4-2 programında milli yıldızın durumunu değerlendiren Newcastle’daki temsilcimiz Emre şunları söyledi: “Tuncay ile sürekli beraberiz. Tuncay’ı burada çok seviyorlar. Şehirde gezerken ona büyük bir ilgi var. Hayatının en iyi kararını verdi Ada’ya gelerek. İnşallah çok başarılı olur. Boro takımı iyi başladı. Sonuç kötü ama Ada’daki arkadaşlarımdan duyduğum kadarı ile iyi oynamış. Tuncay adına bana göre sezon çok iyi başladı.”

TUNCAY’ın takım arkadaşı Yakubu da 2-1 yenildikleri Blackburn maçındaki milli futbolcuyu şöyle yorumladı: “Tuncay çok iyi oynadı. Seyirciyi ateşlemeyi çok çabuk başarıyor. Tuncay’a biraz zaman lazım. Çok kısa bir süre önce takıma dahil oldu ancak onu çok seviyorlar Boro’da. Taraftarlar onsuz yapamıyor. Bir anda herkesin sevgilisi oldu adeta. Çok iyi biri ve çok iyi bir arkadaş Tuncay. Çok uzun yıllar Ada’da kalacağına inanıyorum. Bize atağa kalkarken ‘yallah yallah’ diyor. Buna çok gülüyoruz.”

Tuncay ise şunları söyledi: “Yenildiğimiz bir maç sonrasında stat dışında büyük bir sevgi ile karşılanmak çok güzel bir duygu. Burada maç sahada kalıyor. Burada futbolculara genel bir sevgi var. İyi oynadık çok gol pozisyonuna girdik ama istediğimiz golleri bulamadık.

BUGÜN MAÇI VAR

Çok zevkli ve heyecanlı duygular yaşadım. Her geçen maç daha da iyi olacak diye düşünüyorum. Tugay da Blackburn’de sahaya ilk 11’de çıksaydı güzel olacaktı. Türk derbisi havası olacaktı. Az da olsa burada futbolculara Türkçe öğretiyorum. Fatih Terim’in gelip burnda bana destek vermesi ilk maçımda sevindiriciydi.” Bu arada Tuncay Şanlı’lı Middlesbrough bugün Premier Lig’deki ikinci maçını Wigan ile deplasmanda yapacak. 22.00’deki maçı Fox TV canlı olarak yayınlayacak

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious