"Emre'nin durumu çok ciddi"

  • Giriş : 19.04.2009 / 20:24:00

Bülent Korkmaz maç ve futbolcuları ile ilgili şunlar söyledi:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Turkcell Süper Lig'de 28. hafta maçında Galatasaray deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni 1-0 ile geçerken, maçın ardından açıklamalarda bulunan Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz; zirveden kopmamak için bu galibiyetin önemli olduğunu ve herkesin elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını ifade etti.

Bülent Korkmaz maç ve futbolcuları ile ilgili şunlar söyledi:

"Artık her maç zor. Kopmamak için önemliydi. Üzerimizde stres de vardı. Bizim için mühim olan kazanmak. Arka arkaya galibiyetler alınca başarı da gelecek. Sakatlar ve cezalılarda yana sıkıntı yaşadığımız ortada ama bunlar mazeret değil. Kim hazırsa o oynar. Semih de bu oyunculardan biri. Uzun bir sakatlık döneminin ardından profesyonel anlamda çok az deneyimi olan genç futbolcumuzu stresli bir ortamda sahaya sürdük. İyi bir oyun sergiledi. Ufak tefek hataları tabiki olacak ama bizi yanıltmadığı için sevinçliyim. Kendisine teşekkür ediyorum.

Üzerimizde bir kısmetsizlik var. Hafta içi Emre Güngör'de problem yoktu. Hazırlık maçlarında herhangi bir sorunla karşılaşmamıştık. Sakatlanmasına üzüldüm. Büyük ihtimalle durumu ciddi. Bugün herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Bundan sonra da bu şekilde olacak" dedi.

Adnan Polat'ın haftaiçinde yaptığı açıklamalar ile ilgili bir soruya, Adnan Polat'ın iddialarının önce herkese ilginç geldiğini ama sonrasında bir bir gerçekleştiğini ifade eden Korkmaz; Lincoln için de oynadıkça daha iyi olacağını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*