Emre'nin transferinde son

Emre'nin transferinde son.12987
  • Giriş : 16.01.2008 / 09:32:00

Galatasaray 2. Başkanı Polat'ın görüştüğü yıldız oyuncu, "Kulüple anlaşın. Ben seve seve gelirim" dedi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray, Emre Belözoğlu'nu yuvaya döndürmeye çok yaklaştı. İngiltere'ye giden 2. Başkan Adnan Polat, yıldız oyuncuyla masaya oturdu. Emre, Polat'a "Newcastle United'la anlaşın. Ben Galatasaray'a dönmeye hazırım" dedi.

Emre'de bitiyor

Polat, "Bana 'ne zaman istersen gelirim' demiştin. Ben de şimdi dönmeni istiyorum" dedi. Emre de "Benim tercihim Galatasaray" yanıtını verdi. Newcastle'a kiralık teklifi yapan Cimbom, İngilizler'den haber bekliyor.

G.Saray, eski futbolcusu Emre Belözoğlu'nun işini bitiriyor... Geçtiğimiz hafta sonu İngiltere'de Emre ile yemek yiyen Başkan Yardımcısı Adnan Polat, genç futbolcuya, "Seninle daha önce konuşmuştuk. Bana 'ne zaman istersen gelirim' demiştin. İşte o zaman geldi" dedi. Emre de "Benim için sorun yok, seve seve gelirim. Zaten benim de tercihim G.Saray" yanıtı verdi.

Bir kaç futbolcu gelebilir

Genç futbolcu işin sadece kendisinde bitmediğini Newcastle ile oturulup konuşulması gerektiğini söyledi. Bu arada İngiliz kulübü ile pazarlıkların başladığı bildirildi. Öte yandan dünkü maç öncesi de açıklama yapan Polat, transfer görüşmelerinin bir çok ülkede sürdüğünü belirterek "Bir kaç futbolcu da alabiliriz. Hatta gelecek sezon için bile şimdiden transfer yapabiliriz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious