Emre'ye G.Saray’dan sert tepki

Emre'ye G.Saray’dan sert tepki.11337
  • Giriş : 26.09.2008 / 16:46:00

Sezon başında N. United'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Emre Belözoğlu, antu.com’un radyosuna yaptığı açıklamalardan sonra Galatasaray’dan sert tepkiler alıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Emre'nin, Antu'nun radyosuna, "Ben doğuştan Fenerliyim. Fenerbahçe'nin menfaati için her türlü kavgaya, gürültüye girmeye hazırım. İnşallah Galatasaray'a da gol atarım" deyince bir kez daha eleştiri oklarının hedefine girdi….

BEDAVA OYNASIN

Bazı Galatasaraylılar, milli oyuncuyu para pul için Fenerbahçe'yi tercih ettiği yönünde suçlarken, ortamı geren açıklamaların gereksiz olduğunu belirttiler… Emre Belözoğlu'na en büyük tepkiyi ise sarı-kırmızılı takımın eski başkanlarından Faruk Süren'den geldi. Süren, "Emre madem Fenerbahçe'yi bu kadar çok seviyor. Bedava oynasın" diye konuştu.

KULÜPTEN TEPKİ

Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel ise yaptığı açıklamada Emre'nin o sözleriyle ilgili şunları söyledi:

'Emre bizdeyken de her yerde Galatasaraylı olduğunu söylüyordu. Bu konu üzerinden polemik yaratmak istemiyoruz. Emre böyle konuşup ortamı germesin. Bize gol atmak istiyorsa buyursun atsın, görelim. Profesyonel futbolcu elbetteki farklı takımlarda oynayabilir, bu ezeli rakip de olabilir. Ben hep Fenerli'ydim demesi bence yanlış ve inandırıcı değil.'

Sarı-kırmızılı yönetici Üstünel, milli oyuncuya Fenerbahçe formasıyla başarı dilekelerini iletirken 'Eski takımına gol atmak istemesini profesyonelliğin bir gereği olarak değerlendiriyorum. Elbetteki her maçta gol atmak ister. Ancak Galatasaray'a gol atıp atamayacağını yaşayıp görmek lazım' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*