Emre'ye sözlü sataşma!

Emre'ye sözlü sataşma!.17605
  • Giriş : 06.06.2008 / 13:30:00
  • Güncelleme : 06.06.2008 / 13:27:01

Emre Belözoğlu ile Galatasaraylı bir taraftar arasında sözlü tartışma yaşandı. ''Yazıklar olsun sana Fenerbahçe'ye gittin'' tepkisine Emre de cevap verdi:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Emre'nin Fenerbahçe'ye transfer olmasına tepki gösteren bir taraftar, sözlü sataşmada bulundu.

Teknik Direktör Fatih Terim'in isteği üzerine basına ve taraftara kapalı yapılan akşam antrenmanına gelen bir grup taraftar, futbolculara sevgi gösterisinde bulundu. Emre'ye laf atan Galatasaraylı taraftar daha sonra yanına gelen Emre'den özür diledi ve hatıra resim çektirdi.

A Grubu'ndaki ilk maçında 7 Haziran Cumartesi günü Portekiz'le oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren A Milli Takım'ın Nyon'daki akşam antrenmanı öncesinde tatsız bir olay yaşandı. Yaklaşık 10 kişilik taraftar grubu, takım otobüsünü alkışlarla karşıladı ve sonra futbolculara destek verdi. Galatasaraylı olduğunu söyleyen bir taraftar, Emre Belözoğlu'na, Fenerbahçe'ye transferi nedeniyle tepki göstererek, ''Yazıklar olsun sana Fenerbahçe'ye gittin'' diye tepki gösterdi.

Bunun üzerine taraftara cevap veren Emre, verilen tepkiye tepki ile karşılık verdi ve, ''Ayıp oluyor ama, biz de paramızın peşindeyiz. Bunu söylemen doğru değil'' dedi. Taraftarın yanına gelen Emre Belözoğlu, kendisinden özür dileyen taraftarla konuşarak, olayı tatlıya bağladı. Daha sonra da taraftarla kucaklaştı ve resim çektirip yanından ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious