Emre'ye tam destek

  • Giriş : 10.03.2007 / 00:00:00

İngiltere'de ırkçılıkla suçlanan milli futbolcuyu, iki ay sonra çıktığı maçta Newcastle taraftarları ve Teknik Direktör Roeder bağrına bastı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İngiltere'de ırkçılık suçlamasıyla karşı karşıya kalan Emre Belözoğlu'nun, iki aylık aradan sonra takıma dönüşü hem taraftarları, hem de teknik kadro ve takım arkadaşlarını mutlu etti.

UEFA Kupası'nda Newcastle'ın Alkmaar'ı 4-2 yendiği maçın son 13 dakikasında Duff'ın yerine oyuna giren Emre'ye, taraftarlar alkışla destek verdi. Bu durumun kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen milli futbolcu, "Newcastle'a geldiğimden beri taraftarımızın benim arkamda olduğunu biliyordum. Bunu bir kez daha gösterdiler. Hepsine teşekkür ederim. Newcastle'ın bu kupada finale kadar yürüyeceğine inanıyorum" dedi.

Emre'nin sakatlığı sonrası sahalara dönmesinin takıma güç kattığını vurgulayan teknik direktör Glenn Roeder de "O çok kaliteli bir futbolcu ancak ırkçı suçlama nedeniyle çok zor zamanlar geçirdi. Şimdi daha rahat ve kendinden emin. Onu formda görmek beni sevindirdi" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious