En büyük hayali hapise girmek

En büyük hayali hapise girmek.9961
  • Giriş : 06.02.2009 / 17:17:00

Hapse girmek için polis aracına, depoya ve bir ATM'ye saldırdı ama nafile...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çek Cumhuriyeti'nde evsiz bir adam, kalacak yer sorununu çözmek amacıyla nezarete, sonra da cezaevine girmek için polis aracının camına, bir deponun giriş kapısına ve bir ATM'ye saldırdı.

Ülkenin kuzeyindeki Usti nad Labem kentinde görevli bir polis, Mlada fronta Dnes gazetesine yaptığı açıklamada, polis aracının camını kırdıktan sonra sorgu sırasında kalacak yerinin ve işinin olmadığını, bu yüzden hapse girmek isteğini söyleyen 30 yaşındaki Karel G'nin, psikiyatri kliniğine yatırıldığını, ancak buradan 3 gün sonra taburcu edildiğini söyledi.

Taburcu edildikten sonra bir troleybüs şirketinin deposunun kapısına zarar veren Karel G'nin tutuklanmak için olay yerinde polisi beklediği, bu yaptığından ötürü tutuklanmayınca da bir ATM'yi parçalayarak, 5 bin dolar civarında hasara yol açtığı belirtildi.

Ancak Karel G'nin bu son suçtan ötürü de tutuklanmadığı ve yine serbest kaldığı ifade edilirken, polis, zanlının, acilen yargılanması için bir psikiyatristten yardım almayı düşündüklerini, evsiz Çek, birine zarar verene kadar beklemek istemediklerini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*