En çılgın indirim hangi otomobilde?

En çılgın indirim hangi otomobilde?.16086
  • Giriş : 08.12.2008 / 18:50:00

Otomotivciler yaşanan durgunluğu aşmak için düzenledikleri kampanyaları daha da cazip hale getirdiler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Markalar yüzde 17'ye varan indirim ve cazip ödeme fırsatları sunarken Kia, SUV sınıfının en çok satan modellerinden Sorento ve Sportage'da 20 bin YTL'lik indirim yaptı. İşte bayram tatili boyunca sürecek kampanyalardaki son durum:

KIA: 4x4 modelleri Sorento ve Sportage'da peşin alımlarda 20 bin YTL'lik indirim yaptı. Kia'nın Türkiye'de bir ilk olan “hayat boyu ve sınırsız kilometre özel onarım garantisi” de 31 Aralık'a kadar devam edecek. Ayrıca cee'd modellerinde bin 400 YTL'lik peşin alım indirimi ya da 12 aya kadar yüzde 0,99 faizle kredi imkanı sunuluyor.

FIAT: Ticari araçlardan, Doblo, Fiorino, Scudo ve Ducato modellerini kapsayan kampanyada yüzde 12'ye varan indirimler sunuluyor. 20 Aralık'a kadar sürecek olan özel bayram kampanyası kapsamında Doblo modellerinde 3 bin 300, Fiorino modellerinde ise 2 bin 900 YTL'yi aşan indirimler sunuluyor.

Öte yandan İtalyan otomobil üreticisi Fiat'ın ilk olarak 1981 yılında üretmeye başladığı Ducato'nun 2 milyonuncusu sahibine teslim edildi. Ducato, kampanya kapsamında 33 bin 700 YTL'den başlayan fiyatlara satılıyor.

SUZUKI: Japon üretici, B segmentindeki iddialı modeli Swift için ekimde başlayan bedava benzin kampanyasını aralık ayı sonuna kadar uzattı. Swift sahibi olanlar tüm anlaşmalı istasyonlarından 3 bin kilometrelik 95 oktan kurşunsuz benzin almaya hak kazanacak.

CHERY: Chery, bayramda Tiggo3 ve Alia alan ailelere ücretsiz Check-Up ve park sensörü hediye ediyor. Dolar kurunu sabitleyen marka ayrıca Chery servislerinde araçlarını kışa hazırlamak isteyen otomobil severlere, periyodik bakım malzemeleri ve işçilikte yüzde 30 indirim imkânı sağlıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*