En çok hangi kulüp gündeme geldi?

En çok hangi kulüp gündeme geldi?.12358
  • Giriş : 04.12.2008 / 10:12:00

Medya takip sonuçlarına göre, geçtiğimiz ayın en çok konuşulan spor kulübü, 22 bin 818 haber ile Fenerbahçe olurken, sarı lacivertlileri Galatasaray ile Beşiktaş takip etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Haber sayısı yüzde 37 oranında artış gösteren Fenerbahçe, televizyon kanallarında 240 saate yakın yer buldu.

Geçtiğimiz ayın, yazılı, görsel ve e-basın toplamında en çok bahsi geçen ikinci spor kulübü Galatasaray'dı. Ay boyunca 18 bin 989 habere konu edilen Galatasaray'ın haber sayısında yüzde 19 oranında artış tespit edildi. Galatasaray'ı, 13 bin 850 haberle Beşiktaş takip etti.

Medya Takip Merkezi'nin (MTM) raporuna göre, Fenerbahçe'nin ünlü golcüsü Alex De Souza, haber sayısını yüzde 57 oranında artırarak "en medyatik sporcular" listesinde, ilk sıradaki yerini korudu. Aynı araştırma sonuçlarına göre, ayın en çok konuşulan ikinci futbolcusu 2 bin 660 haberle Lincoln oldu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, geçtiğimiz ayın basına en çok konu olan teknik direktörü oldu. Ay içerisinde toplam 3 bin 860 kez habere konu edilen Aragones'i, ikinci sırada 3 bin 327 haberle Mustafa Denizli takip etti. Aynı araştırma raporuna göre, Galatasaray'ın teknik direktörü Michael Skibbe, medyada en sık yer bulan üçüncü isim oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*