En hızlı ve en pahalı boşanma!

En hızlı ve en pahalı boşanma!.32849
  • Giriş : 12.03.2009 / 08:59:00

F-1'in patronu Bernie Ecclestone, 58 saniyelik duruşmayla boşandı. Ayrılığın ünlü işadamına 2.4 milyar TL'ye mal olacağı ifade ediliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Formula 1 yarışlarının patronu Bernie Ecclestone, eski manken eşi Slavica'dan dün boşandı. İngiltere'nin başkenti Londra'daki mahkemede görülen boşanma duruşması sadece 58 saniye sürdü. Hâkim, 24 yıllık evli çiftin "geçimsizlik" nedeniyle boşanmasına karar verdi.

Bu kararla eski manken Slavica, eşinin 2.4 milyar sterlin (5.8 milyar TL) olan servetinin 1 milyar sterlinine (2.4 milyar TL) konabilir. Kesin rakam henüz açıklanmadı. Ancak İngiliz basını, Slavica'nın çiftin evleri ve yatırımlarının yarısına yakınını alabileceğini yazdı.

ÖZEL JET, ULTRA LÜKS YAT...

Hâkim çiftin evliliğinin "78 yaşındaki F-1 patronunun mantıksız tavırları nedeniyle geri dönüşü olmayacak şekilde bittiğini" kararlaştırdı. Davacı Slavica'nın eşiyle mantıklı şekilde birlikte yaşamayı sürdürmesinin beklenemeyeceğini belirtti. Çiftin Tamara (24) ve Petra (19) adında iki kızı bulunuyor. Kızlarının adını taşıyan bir özel jet ve bir de ultra lüks yatları olan çiftin, ayrıca biri Londra'nın Chelsea semtinde iki lüks malikânesi, İsviçre'de de otelleri bulunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*