En ilginç fuhuş operasyonu

En ilginç fuhuş operasyonu.15105
  • Giriş : 26.02.2008 / 20:06:00

Antalya Asayiş Şube Müdürlüğü, Türkiye'de en ilginç fuhuş operasyonuna imza attı. İşte polisi kuşkulandıran tabela ve sonrası:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antalya Asayiş Şube Müdürlüğü'nde "Size Yardımcı Olabilmemiz İçin Bize Yardımcı Olun" yazılı uyarı tabelasını dikkate alan bir vatandaşın yaptığı ihbar sonucu düzenlenen operasyonda bir fuhuş çetesi çökertildi.

Edinilen bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Bürosu Amirliği ekipleri, Tahıl Pazarı Mahallesi Çatalköprü Caddesi üzerindeki bir eve baskın düzenledi. Baskında fuhuş yaptıkları gerekçesiyle Gürcistan uyruklu M.L., N.K. ve Türkmenistan uyruklu G.S. ile fuhuşa aracılık ettiği ileri sürelen Sedat G., Hüseyin K., Musa B. ve Serkan T. yakalanarak gözaltına alındı.

Gözaltına alınan yabancı uyruklu bayanlarla, fuhuş aracılık yaptığı ileri sürülen 4 kişi sağlık kontrolü için Antalya Adliyesi'ne götürüldü.

Daha önce eve müşteri olarak giden ihbarcı Soner K.'nın, Asayiş Şube Müdürlüğü binasında asılı bulunan "Size Yardımcı Olabilmemiz İçin Bize Yardımcı Olun" tabelasındaki yazıdan etkilenerek ihbarda bulunduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious