En iyi takım Galatasaray!

En iyi takım Galatasaray!.16569
  • Giriş : 16.09.2007 / 12:00:00

Milli Takım ve Fenerbahçe'nin eski yıldızı, şimdilerin futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Menemen'de katıldığı bir söyleşide, Türk futbolunun en başarılı takımının Galatasaray olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Milli Takım ve Fenerbahçe'nin eski yıldızı, şimdilerin Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Menemen'de katıldığı bir söyleşide, Türk futbolunun en başarılı takımının Galatasaray olduğunu söyledi.

Sarı kırmızılı ekibin, 2000 yılında kazandığı UEFA Kupası nedeniyle en başarılı takım olarak kabul edilebileceğini söyleyen Dilmen, en başarılı teknik direktörün Fatih Terim, en başarılı futbolcunun da Hakan Şükür olduğunu ifade etti.

Televizyonun futboldaki yerinin artmasının en çok hakemleri etkilediğini belirten Rıdvan Dilmen, yaptıkları hakem eleştirileri nedeniyle tepki alan Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar'a destek vererek, “Toroğlu ve Çakar'ın Türk futboluna ciddi hizmeti oldu. Eleştirilerin dozajının doğru mu yanlış mı oluğu tartışılır. Ancak onların yaptığı iş hakemleri daha dikkatli, daha adaletli olmaya yaklaştırdı. Futbolculuk dönemimde, oyuncuya ‘düş’ diyen hakem hatırlıyorum' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious