En iyi transfer Barusso

En iyi transfer Barusso.7227
  • Giriş : 11.02.2008 / 14:30:00

Turkcell Süper Lig'de mücadele eden 4 büyük takımın ligin devre arasında kadrolarına kattığı oyuncular arasında yapılan ankette Galatasaray'ın transferi Barusso en iyi seçildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ligtv.com.tr'nin Galatasaraylı Barusso, Fenerbahçeli Maldonado, Trabzonsporlu Moawad ve Beşiktaşlı Schildenfeld'in transferleri hakkında düzenlediği anket sona erdi. Futbolseverlerin önemli bir kısmı bu transferlerden en faydalısının Barusso olacağını öne sürdü.

4 büyük kulübün ara transfer döneminde renklerine kattığı ve Türkiye'deki performanslarının ne olacağı merakla beklenen 4 futbolcu hakkında ön görülerini ortaya koyan anketörler, Galatasaray'ın Ganalı transferi Barusso'nun takımına en çok faydayı sağlayacak isim olduğunu savundu.

"Sizce aşağıdaki transferlerden en faydalısı hangisi olacak?" anketine katılan ziyaretçiler; %42'lik oy oranıyla Barusso'yu zirveye çıkardı. Anketteki toplam 112.175 oydan 46.735 tanesi Barusso'dan yana kullanıldı.

Galatasaray'ın Ganalı transferini takip eden isim Fenerbahçeli Maldonado oldu. Şilili oyuncuya verilen 32.405 oy, %29'luk bir dilimi oluşturdu. 18.982 oy alan Beşiktaşlı Schildenfeld %16 ile 3. sırada yer alırken, Trabzonsporlu Moawad 14.053 oy ve %13'lük dilimle son sırada yer buldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious