En romantik evlenme teklifi

En romantik evlenme teklifi.10591
  • Giriş : 05.06.2008 / 13:24:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 11:06:57

Ankara Büyülü Fener Sineması ilginç bir evlenme teklifine ev sahipliği yaptı. Kız arkadaşına farklı bir evlilik teklifi hazırlayan genç, sinemayı kiraladı ve romantik planını uyguladı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Filmin ortasında da beyaz perdede aniden kendi fotoğraflarını gören ve slayt gösterisinin bitiminde çıkan "Benimle evlenir misin?" yazısı karşısında şoke olan genç kız, aldığı evlenme teklifine "Evet" dedi.

Ankara Büyülü Fener Sineması ilginç bir evlenme teklifine ev sahipliği yaptı. Uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşına sürpriz bir evlenme teklifinde bulunmak isteyen Emre Mahir, bir sinema salonu kiralayarak bu anın ölümsüzleşmesi için kendi ve genç bayanın arkadaşlarına haber verdi.
Sinema salonuna izleyici gibi gelen çiftin arkadaşları, film başlamadan önce içeriye girerek ön hazırlıkları yaptı. Filmin başlamasının ardından sinema salonuna gelen Emre ve Gizem çifti, buldukları boş yere oturarak
filmi izlemeye başladı.

Durumdan habersiz olan Gizem ismindeki genç bayan, film izledikleri sırada aniden kendi fotoğraflarının bulunduğu slayt gösterisi ile karşılaştı. Beyaz perdede kendi ve erkek arkadaşının resimlerini gören genç bayan, bu durum karşısında şoke oldu.

Bir anda ne olduğunu anlamayan Gizem, slayt gösterilerinin bitiminin ardından beyaz perdede "Benimle evlenir misin?" yazısıyla karşılaştı.

Erkek arkadaşının bu jestine karşılık gözyaşlarına boğulan genç bayan, aldığı evlenme teklifine "Evet" yanıtını verdi.

Sinemayı dolduran seyircilerin alkışları arasında gözyaşlarıyla birbirlerine sarılan genç çift, çok mutlu olduklarını belirtti.

Kız arkadaşının her şeye layık olduğunu söyleyen Emre Mahir, sinema salonu içerisinde kız arkadaşına nişan yüzüğünü taktı.

Filmi izlemeye gelen çiftin arkadaşları ve sinema salonu çalışanları ise, bu ilginç evlenme teklifi karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious