En son konuşacak kişi Müjde Ar'dır

En son konuşacak kişi Müjde Ar'dır.11688
  • Giriş : 03.11.2008 / 08:34:00

Aykut Işıklar, Müjde Ar'ın Cemazüyel Evvelini anlattı ve 'Milletin nefretini toplayan Hüseyin Üzmez hakkında en son o konuşmalıdır' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

... Müjde Ar hanım demiş ki 'soyunmak istiyorum.' Vay sen misin bunu diyen. Sayfalar doluyor. Ah Müjdeciğim sanki bu yaşa dek hep kara çarşafla gezdin. Seni ünlü yapan Fuar Kolonyası reklamlarında bile soyunmuştun. Kırmızı puanlı bikinin bile hâlâ anımsanır. Eski filmlerindeki bazı sahneler de hiç unutulmaz. Filmlerde jön kadın oyuncunun soyunmasını sen başlattın.

Senden önce Türkan Şoray, Fatma Girik, Filiz Akın ve Hülya Koçyiğit ablan senin gibi miydi? Şayet 'Huyum giderek anneme benzemeye başladı. Ağzımdan çıkan sözü kontrol edemez oldum' dersen haklısın. Çünkü bu gerçek...

Aynen Aysel Gürel oluyorsun. Yani Deli Aysel... On yıl sonra kırmızıyeşil- sarı bonus peruk, yeşil çorap, boynunda kocaman saatle filan dolaşırsan hiç şaşırmayacağız. Olsun olsun... Aman babana değil de annene çek. Rahmetli annen çok iyi insandı. Bir gün de oturup Müjde Ar ile ilgili tüm bildiklerimi yazacağım. Niye mi? Bu kadar tribünlere oynaması gerçekten komik...

Bir gün en baştan Müjde Ar'ı anlatacağım. Cem Karaca Kardaşlar'ın bas gitaristi Seyhan Karabay'ın (halen Bodrum'da yaşıyor) "Samim Değer adında bir arkadaşımın eşi var. Gümüşsuyu'nda bir kabarede iki kız arkadaşı ile birlikte sahne işi yapıyor. Dans şarkı işi filan. İsmi Müjde Ar... Onun hakkında üç beş kelime yazar mısın?" dediğini unutmuyorum. Şimdilerde yıllarca yaptıkları ve yaşadıklarının tam tersi konuşuyor.
Milletin nefretini toplayan Hüseyin Üzmez hakkında en son konuşması gereken Müjde Ar'dır. NTV gibi seviyeli bir TV kanalında kökten kesmeyi öneriyor. Şayet bu düşüncesinde samimi ise tanıdığı pek çok kişinin de kesilmesi gerekiyor.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*