Endişeniz olmasın; şampiyonuz

Endişeniz olmasın; şampiyonuz .10003
  • Giriş : 11.08.2007 / 18:00:00

Roberto Carlos: "Fenerbahçe bu yıl da yine şampiyonluğun en büyük adayı olacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Carlos, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında aldıkları 2-0'lık yenilginin kimseyi endişelendirmemesi gerektiğini ifade ederek, "Fenerbahçe bu yıl da yine şampiyonluğun en büyük adayı olacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın" dedi.
Fenerbahçeli futbolcu Roberto Carlos, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında aldıkları 2-0'lık yenilginin kimseyi endişelendirmemesi gerektiğini ifade ederek, "Fenerbahçe bu yıl da yine şampiyonluğun en büyük adayı olacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Kulübün internet sitesinde değerlendirmede bulunan Carlos, "İlk maçımızda düşündüklerimizi sahaya yansıtamadığımızın hepimiz bilincindeyiz. Kötü bir oyun sergiledik. Daha bu ilk maçımız. Taraftarımız merak etmesin" dedi.

Carlos, yardımcı hakeme küfrettiği şeklinde medyada yer alan haberle ilgili olarak hakeme itiraz ettiği dakikaların tümünde aykırı bir harekette bulunmadığını düşündüğünü ifade etti.

Brezilyalı oyuncu, "Bunu sadece benim düşünmem de yetmiyor. Eğer maçın hakemi de bunun tersini düşünüyor olsaydı, zaten maç içinde bana gerekli cezayı verecekti ve bunu hepimiz görecektik. Tamamen kurallara uygun davrandığımı düşünüyorum. Maç içinde bağırtılı, sinirli konuşmalar oyuncular arasında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da olacaktır" dedi.

Öte yandan, Kezman ve Lugano'nun, maçtan önceki gün basına kapalı antrenmanda kavga ettikleri yönündeki haberin de gerçeği yansıtmadığı açıklandı.

Kulübün internet sitesindeki açıklamada, "Kamp gecesi dar alanda gerçekleşen taktik ağırlıklı maçta her iki oyuncumuz da yenilen takımın oyuncusu sıfatı ile hırslı bir oyun sergilemişler ve pas alışverişi ile ilgili aralarında tartışmışlar, teknik direktörümüzün talimatıyla da oyuna devam etmişlerdir. Gazetede yayınlandığı gibi bir sonraki maç gününe etki edecek kavga, yumruklaşma olmamıştır" denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious