Engel Atlama ve Binicilik Yarışları

  • Giriş : 06.08.2006 / 00:00:00

İstanbul Atlıspor Kulübü Maslak Binicilik Tesislerinde yapılan Avrupa Yıldızlar Engel Atlama ve Binicilik Yarışları sona erdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yarışlarda, bugün yapılan ve Türkiye ile birlikte Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Fransa, Yunanistan, Sırbistan, İtalya, Portekiz ve İsviçre’den toplam 30 binicinin katıldığı Avrupa Şampiyonası Ferdi Finalinde ’Hilarion d’Aguzon’ adlı atıyla Fransa’dan Margaux Rocuet birinci oldu.

Türk sporcuların dereceye giremediği Avrupa Şampiyonası Ferdi Finalinde ikinci ’Vasco IV’” adlı atıyla İsviçre’den Martin Fuchs, üçüncü ’Jetro”’ adlı atıyla Belçika’dan Constant Van Paesschen, dördüncü ’Arragon’ adlı atıyla Belçika’dan Gilles Detry, beşinci ’Lord de La Taurie’ adlı atıyla Fransa’dan Nils Vilain oldu.

Günün diğer müsabakası olan "Conrad İstanbul Junior Grand Prix"inde birinciliği ’Eddystone’ adlı atıyla İngiltere’den Amanda Derbyshire, ikinciliği ’Unit’ Adlı atıyla Dilara Pars, üçüncülüğü ise ’Bombas’ adlı atıyla Athan Deliormanlı kazandı.

Avrupa Şampiyonası Dostluk Kupasında ise birinci ’Geirbergers Chantal’ adlı atıyla Avusturya’dan David Harm, ikinci ’Jago III’ adlı atıyla İsviçre’den Flavien Auberson, üçüncü ’Loustic du Bois’ adlı atıyla Portekiz’den Carolina Macias oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious