Engin fena sinirlendi!

Engin fena sinirlendi!.9755
  • Giriş : 11.07.2008 / 15:31:00

Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, kadro dışı bırakılan futbolcuların antrenman sonrası açıklamalarda bulunanmalarına sinirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına telefonla katılan Sinan Engin, iki futbolcuya da sert eleştirilerde bulundu. Engin, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde idman yapmalarına izin verdikleri ikilinin, antrenman sonrası gazetecilere demeç vermelerine oldukça kızdı.

Medyada kendisine yönelik eleştirilere de sert çıkan Sinan Engin'in açıklaması şöyle:

"NE YAPALIM YANİ DÖVELİM Mİ?"

Birinci kaptanla ikinci kaptan kavga ediyor ve biz bunları yolluyoruz. Yollamasak bize nasıl tepki gelirdi? Ne yapalım yani dövelim mi? Bir kavganın derecesi vardır. Bu kavganın derecesini kimse bilimyor. Çok fazla içimizdeki konuları anlatmak istemiyorum. Biz burada kural uygulayıcısıyız. Camianın otoritesi ile kişinin otoritesi farklı şeylerdir.

"ÖZÜR DİLEMEDİLER"

Hocanın koyduğu kurala uyulmamış tamam ama sen İbrahim Toraman'a yumuk mu atmalısın? İbrahim Üzülmez 'Ben her türlü cezaya razıyım' diyor. Ben onlara 'Gelin birbirinizden ve herkesten özür dileyin' dedim. Bu iki arkadaş buna yanaşmadı. Ne yapmamız gerekliyordu. Bunlar konuşmaya da yanaşmadılar.

"HABER ATLAYAN GAZETECİ BİZİ ELEŞTİRİYOR"

Hergün birisi bir şey yazıyor ve biz çok üzülüyoruz. 'Ben her türlü cezaya razıyım' diyen bir adama ben ne yapabilirim. Haber atlayan gazeteci bizi eleştiri yağmuruna tutuyor. Nerede yanlış yaptık bir de onu söyleyin. Böyle bir şey görmedim ben. Beni ilgilendiren bir konu da yok zaten bundan sonra.

"İKİSİNE DE KIRGINIM"

Ben Ümraniye'de antrenmana çıkın diye izin veriyorum ama sen Beşiktaş'ın kaptanısın, 35 yaşındasın ve hala bizi eleştiriyorsun. İkisine de kırgınım. Sen beni dinlemiyorsun. Ben onlara her şeyi söyledim. Ben her şeye rağmen 'Birinci kavganızı unutacağım' diyeceğim ama sonra birbirlerini öldüresiye dövecekler...

"HALA NEDEN KONUŞUYORSUN?"

Yönetim kararını vermiştir. İkisi de bizim için değerli oyunculardır. Bu arkadaşlarımızın davranışları konuşmaları da önemli. İlk gün konuşuyorsun ama hala daha neden konuşuyorsun?

"İBRAHİM ÜZÜLMEZ İDMAN SONRASI HOCASINI ELEŞTİRİYOR"

Biz duygusal insanlarız. İkisine de ihtiyacImız var ama Beşiktaş'ın gelenekleri de vardır. Her şeyi zamana bırakmak lazım. Buna Beşiktaş Yönetimi karar vermiştir. Bu arkadaşlarımız da bazı şeyleri düşünmeleri lazım. Biz Ümraniye'de idmana çıkartıyoruz ama İbrahim Üzülmez idman sonrası hocasını eleştiriyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*