Engin: Fener çok şanslı

  • Giriş : 05.04.2008 / 09:35:00

Beşiktaş Menajeri Engin, “Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi’nde haklı galibiyetler alsa da şans hiçbir zaman onlar kadar bizim yanımızda olmadı” dedi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sinan Engin: Fener çok şanslı!

Beşiktaş Menajeri Sinan Engin’den Fenerbahçelileri kızdıracak sözler! Akşam Gazetesi'nin haberine göre; Engin, Fenerbahçe’yi Chelsea karşısında aldıkları galibiyetten dolayı kutladıklarını söylerken, “Fenerbahçe çok şanslı bir takım. Bazı çevrelerce Fenerbahçe Türkiye Süper Ligi’nin üzerinde bir takım olarak lanse edilse de rakibimizi elimizden kaçırdığımız unutulmamalı.

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi’nde haklı galibiyetler alsa da şans hiçbir zaman onlar kadar bizim yanımızda olmadı. Marsilya ve Porto ile oynadığımız karşılaşmalarda şans biraz yanımızda olsaydı şimdi bizde çok farklı yerlerde olurduk” dedi.

FENER GECİKTİRDİ

Siyah beyazlı kulübün aylık yayın organı Beşiktaş Dergisi, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi sonrası, Siyah-Beyazlı takımın galip gelmesi durumunda hemen piyasaya çıkacaktı. Ancak Fenerbahçe’nin galibiyeti sonrasında Beşiktaş Dergisi’nin basımı gecikti ve dergi yarın piyasaya sürülecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious