Engin ile Holosko arasında ilginç diyalog

Engin ile Holosko arasında ilginç diyalog.13459
  • Giriş : 12.07.2008 / 11:13:00

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdürürken dün sabahki idmanda Menajer Sinan Engin ile Holosko arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Slovak golcüyle saha ortasında yaklaşık 15 dakika kadar şakalaşan ve ayak üstü sohbet eden Engin, "Geçen yıl bizde yarım devre oynadın. Şimdi tam sezon bizimlesin. Bu sene en az 20 gol atmazsan yanıma yaklaşma. Büyük oyuncusun ve bunu göstermelisin” dedi.

ŞAMPİYON YAPMALISIN

Engin, “Takım bu sene çok daha iyi oldu. Sen de buraya alıştın. Geçen yıl 2. devre gösterdiğin performansını yeterli görme. Senden daha büyük beklentilerimiz var. Bu sezon sonu şampiyon olmalıyız. Bunda da en büyük katkı senin olmalı. Yoksa benden çekeceğin var” diyerek şakayla karışık beklentilerini iletti. Slovak golcü de "Ortam çok iyi, çalışmalar çok iyi, daha iyisini vereceğimden endişen olmasın" cevabını verdi.

SEN YETER Kİ GOLLERİ AT

Holosko daha sonra konuşmasını şöyle sürdürdü, "Ben bu sene çok daha iyi olacağımın sözünü veriyorum. Ancak senin de beni motive etmen lazım. Gol başına senden 1000 dolar isterim. Sen de bunun sözünü veriyor musun?" diyerek Engin"e takıldı. Sinan Engin'in de "Sen golleri at, takımı şampiyon yap, attığın gol kadar sana prim vereceğim" dediği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*