(Video)"/> (Video)" /> (Video)" /> (Video)" />

Engin Nurşani'den müjdeli haber

Engin Nurşani'den müjdeli haber.8729
  • Giriş : 16.10.2008 / 12:09:00
  • Güncelleme : 05.09.2016 / 15:25:24

"Yakında bağlamamla birlikte sevenlerimin karşısında olacağım" (Video)

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Bir süre önce Kahramanmaraş'ta geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve tedavi gördüğü Gaziantep Tıp Fakültesi'nden taburcu edilen Türk Halk Müziği sanatçısı Engin Nurşani, basın toplantısı düzenledi.

Royal Otel'de düzenlenen basın toplantısına, Deka Müzik Yapım Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Deveboynu, Engin Nurşani'nin tedavisini yapan Doç. Dr. Süleyman Ganidağlı, Engin Nurşani'nin babası sanatçı Ali Nurşani ile Mahsuni Şerif'in oğlu sanatçı Emrah Şerif katıldı.

Toplantıda, Deka Müzik Yapım Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Deveboynu, kaza sonrası çıkan dedikoduları cevaplamak için toplantıyı düzenlediklerini ve Engin Nurşani'nin en kısa zamanda tekrar hayranlarının karşısında olacağını belirtti. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Engin Nurşani'nin tedavisini gerçekleştiren Doç. Dr. Süleyman Ganidağlı ise sanatçının rehabilitasyon tedavisinin devam ettiğini ve yaklaşık 6 ay sonra kaset çalışmalarına başlayabileceğini söyledi.

Engin Nurşani de, kendisini sevenlere ve hayranlarına çok teşekkür ettiğini ifade ederek, "Kendimi çok iyi hissediyorum. Yakında bağlamamla birlikte sevenlerimin karşısında olacağım" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*