Engin Nurşani'nin son durumu

Engin Nurşani'nin son durumu.7976
  • Giriş : 01.01.2008 / 09:25:00
  • Güncelleme : 02.10.2008 / 16:05:22

Engin Nurşani'nin babası Ali Nurşani oğlunun durumu ile ilgili bilgi verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

 
Kahramanmaraş'ta geçirdiği trafik kazasında ağır boynu kırılan ve ciğerlerinde kanama meydana gelen sanatçı Engin Nurşani yaşam mücadelesi veriyor.

BABA NURŞANİ ÜZGÜN

Baba Ali Nurşani üzüntüsünün anlatılamaz olduğunu belirterek şöyle konuştu:
"Oğlumun durumu iyiye gidiyor. Güzel haberler alıyoruz. Beklemekten ve dua etmekten başka çaremiz yok. Doktorlarda oğlumun durumunun iyiye doğru gittiğini söylüyor. Engin güçlüdür, bu rahatsızlığını yeneceğine inanıyorum."

SANATÇI DOSTLARI HASTANEYE KOŞTU

Baba Nurşani'yi hastanede ziyaret edenler arasında bulunan sanatçı Yağız da gözyaşlarını tutamayarak sözlerine şöyle devam etti: "Her şeyden önce babasına ailesine ve çocuğuna Allah sabır versin. Engin çok yetenekli ve güçlü bir insan. Kısa zamanda eski sağlığına kavuşacağına inanıyorum. Bu kadar insan buralara onun için geldi. İnşallah bir daha böyle hızlı araba kullanmayacak. Engin normal yaşamında araba kullanmayı ve gezmeyi çok sever. İyileşmesi için dua ediyoruz."

Ziyarette bulunanlar arasında bulunan Aşık Mahsuni Şerif'in oğlu sanatçı Emrah da, "Engin benim can kardeşim ve aile dostumuzdur. Böyle bir kaza bizi çok üzdü. Bize durumunun iyiye doğru gittiğini söylediler. Çok sevindik. Allah'tan acil şifalar diliyorum" dedi.

LATİF DOĞAN: HERŞEYİN BAŞI DUA

Türkücü Latif Doğan ve bazı sanatçılar, Kahramanmaraş-Göksun Karayolunda Trafik Kazası geçirerek ağır yaralanan ve kaldırıldığı Kahramanmaraş Devlet Hastanesi'nde yoğun bakımda olan Türk Halk Müziği Sanatçısı Engin Nurşani'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Latif Doğan ve sanatçılar, Devlet Hastanesi'nde bulunan Engin Nurşani'nin babası halk ozanı Ali Nurşani ve yakınlarına geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Sanatçı Latif Doğan, daha önce bu duyguyu yaşayan bir baba olarak bütün ailesine sabır ve Engin'e de acil şifalar dilediğini belirterek "İnşallah tekrar aramıza katılacak ve beraber konserlere gideceğiz. Bütün Türk halkından dua diliyorum. Her şeyin başı duadır" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*