Engin: Satılık futbolcumuz yok

Engin: Satılık futbolcumuz yok.9755
  • Giriş : 17.08.2008 / 10:34:00

Sinan Engin, Bobo ve Holosko ile ilgili bir süredir Fransız basınında yer alan transfer iddialarına yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Siyah-beyazlı takımın Genel Menajeri Sinan Engin, Bobo ve Holosko ile ilgili bir süredir Fransız basınında yer alan transfer iddialarına yanıt verdi. Siyah-beyazlı idareci, iki yıldızın satılık olmadığını söyledi.

Engin, “Transfer çalışmalarımızı bitirdiğimizi daha önce açıklamıştım. Bu açıklamının içinde sadece futbolcu almamak değil, satmamak da var. Fransız basınında Lille kulübünün hem Bobo hem de Holosko'ya teklif getirecekleri yönündeki haberler doğru olabilir. Ama bizim satılık oyuncumuz yok. Tabii ki istediğimiz parayı verirlerse her transfer gerçekleşir, ama Lille'in böyle bir teklifle geleceğine inanmıyorum” ifadelerini kullandı.

Gordon açıklaması

Beşiktaş gibi büyük kulüplerin sürekli şampiyonluk hedeflemeleri nedeniyle her teklife 'evet' diyemeyeğine dikkat çeken Sinan Engin, “Elimizdeki bazı genç oyunculara bile cazip teklifler, var ama onları satmak yerine kiralama yolunu tercih ediyoruz. Mevcut kadromuzun dışında bir çok futbolcumuzu çeşitli takımlara kiraladık” açıklamasını yaptı.

Genel Menajer Engin, Gordon'a kulüp bulmak için çalışmalara devam ettiklerini de bildirdi. Seric'le en kısa sürede sözleşme yapmak istediklerini kaydeden Sinan Engin, Gordon'u kesinlikle bedelsiz bırakmayacaklarını ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*