Enişte 4 kardeşide öldürdü

  • Giriş : 23.08.2007 / 19:50:00

Kayseri'de boşanmak isteyen bir şahıs, 4 kayınbiraderini pompalı tüfek ile vurarak öldürürken sonra eşini ağır yaraladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Olaydan sonra kafasına ateş eden şahıs, yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye olay, 15:20 sıralarında Belsin Kümevler Özemek Apartmanı'nın 5. katında meydana geldi. İskender Bozkurt isimli şahıs, eşi Zülfiye Bozkurt'tan boşanmaya karar verdiğini açıkladı. Bunun üzerine Zülfiye Bozkurt'un 4 kardeşi, eve ayrılma sebebini sormaya gelince kavga çıktı.

Cinnet geçiren İskender Bozkurt; Şaban, Eyüp, Murat ve Sadi Ulaş isimli kayınbiraderlerine ve eşi Zülfiye Bozkurt'a pompalı tüfek ile ateş ettikten sonra tabancası ile kafasına kurşun sıkarak intihar etmek istedi. Şahsın 4 kayınbiraderi olay yerinde hayatını kaybederken, eşi Zülfiye Bozkurt ise yaralı şekilde evden kaçmak istedi. Merdiven boşluğunda kaçmaya çalışan yaralı kadını bulan jandarma, kapıyı kırmasının ardından 4 ceset ve ağır yaralı 1 kişi ile karşılaştı.

Apartman merdivenlerinde ağır yaralı olarak bulunan Zülfiye Bozkurt önce Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı, daha sonra durumunun ciddiyetini koruduğu gerekçesiyle Erciyes Üniversitesi Gevher Nesibe Hastanesi'ne sevk edildi. Cinnet geçiren İskender Bozkurt'un ise durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz hafta oğlu H.B.'nin sünnet törenine kendi akrabalarından bazılarının davet edilmemesi gerekçesiyle çıkan kavga sonucu boşanma davası açıldığı ileri sürülürken, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious