Eniştesi tecavüz etti, o da doğurdu

  • Giriş : 03.11.2006 / 00:00:00

Hüsamettin T., 9 ay önce eşi köydeki ailesinin yanına ziyarete gittiği sırada, 14 yaşındaki baldızı E.K.'ya tecavüz etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Samsun’da 2 çocuk babası 36 yaşındaki Hüsamettin T., 9 ay önce eşi köydeki ailesinin yanına ziyarete gittiği sırada, evde çocuklarına bakan 14 yaşındaki baldızı E.K.'ya tecavüz etti.

Eniştesinin tehdidi nedeniyle ailesinden ve ablasından tecavüz olayını saklayan baldız hamile kaldı. Hamileliğini de gizleyen E.K., dün akşam hastaneye kaldırıldı. Bir erkek çocuk dünyaya getiren E.K., kendisine eniştesinin tecavüz ettiğini söyledi. Bunun üzerine enişte Hüsamettin T. gözaltına alındı.

Hüsamettin T.’nin eşi K.T., 9 ay önce tarlada ailesine yardım etmek için Tekkeköy İlçesi’ne gitti. K.T. okula giden 7 ve 9 yaşındaki iki çocuğuna bakmak için 14 yaşındaki kızkardeşi E.K.’yı kendi evinde bıraktı. İddiaya göre E.K., bir akşam yeğenlerini yatırdıktan sonra odasına gelen eniştesi Hüsamettin T.’nin tecavüzüne uğradı. İddiaya göre uyuyan baldızının ağzını kapatarak tecavüz eden Hüsamettin T., Tekkeköy’de 15 gün kalan eşi dönene kadar genç kızla birlikte oldu ve eşine bir şey söylememesi için de baldızını ölümle tehdit etti.

HAMİLE OLDUĞUNU GİZLEDİ

Yaşadığı olaydan sonra ablasının evinde kalmaya devam eden E.K. bir süre sonra hamile olduğunu anladı. Eniştesinin baskısı nedeniyle hamile olduğunu da gizleyen E.K. dün akşam aniden rahatsızlandı. Kendisine tecavüz eden eniştesi tarafından Samsun Doğum ve Çocuk Bakımevi Hastanesi’ne kaldırılan E.K., burada 2 kilo 800 gram ağırlığında bir erkek çocuk dünyaya getirdi.

Yaşının küçük olması nedeniyle doktorların soruları karşısında E.K., kendisine eniştesinin tecavüz ettiğini söyledi. Doktorların polise haber vermesi üzeri hastanede baldızını bekleyen Hüsamettin T., gözaltına alındı. Enişte poliste verdiği ilk ifadesinde, baldızına kendisinin tecavüz etmediğini öne sürdü. 14 yaşında anne olan E.K.’nın ise hastanede tedavisinin sürdüğü belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious