Erbakan, İzmir'de iftar yemeğine katıldı

  • Giriş : 14.10.2006 / 00:00:00

SP İzmir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılan eski başbakanlardan Necmettin Erbakan, İzmir'de Saadet Partililerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yemek sonunda bir konuşma yapan Necmettin Erbakan, "Allah'a şükürler olsun ki bizleri bu mübarek Ramazan ayına kavuşturdu. Bu ayın içinde Türkiye'nin incisi, Akdeniz ve Ege'nin gözbebeği İzmir'de sağlam, sadık, inançlı kardeşlerimizle biraraya gelip bu güzel kucaklaşma bize nasip oldu. Bundan dolayı da Allah'a şükürler olsun. Özel bir Ramazan sohbeti yapacağız" dedi.

Yemeğin bundan sonraki bölümü basına kapalı olarak gerçekleştirildi. Necmettin Erbakan'a ilk kez milletvekili seçildiği dönemdeki mazbatası hediye edildi. Ayrıca AK Parti'den istifa eden Gaziemir Belediyesi Meclis Üyesi Resul Güngör Saadet Partisi'ne katıldı. Güngör'ün rozeti Necmettin Erbakan tarafından takıldı.

İftar yemeğine Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Teoman Rıza Güneri, Necmettin Erbakan'ın kardeşi Prof. Dr. Selahattin Erbakan, Kemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Özüdoğru, Cumhuriyet Halk Partili Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, Doğruyol Partisi İzmir İl Başkanı Hilmi Kiper ile çok sayıda partili katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious