Erbakan'dan Amerika'ya İsrail önerisi

Erbakan'dan Amerika'ya İsrail önerisi.11233
  • Giriş : 04.01.2009 / 16:23:00

Çağlayan'daki mitinge Ankara'dan canlı yayınla bağlanan Necmettin Erbakan bir konuşma yaptı. Erbakan evinden Filistin atkısını boynuna sarmış bir şekilde kalabalığa hitap etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Saadet Partisi'nin Çağlayan'da düzenlediği mitinge Ankara'dan canlı yayınla katılan Milli Görüş lideri Necmettin Erbakan bir konuşma yaptı.

Evinden Filistin atkısını boynuna sarmış bir şekilde Çağlayan'daki kalabalığa hitap eden Milli Görüş lideri Necmettin Erbakan, meydandakileri selamladı.

Erbakan konuşmasında şöyle dedi: "Filistin'deki vahşete bakın. Bir de tarihe bakın. Biz ve onlar. Hepinizin bildiği gibi Filistin Hazreti Ömer'den beri İslam diyarıdır. Bu diyarda İslam hakim olduğu sürece, inancı ne olursa olsun, insanlar birarada mesut içinde yaşarlar.

SELAHATTİN EYYUBİ, FİLİSTİN'E BARIŞ GETİRDİ

Selahattin Eyyubi, Kudüs'ü kurtardığında, 'Ben Haçlılar gibi katliam yapmayacağım. Çünkü ben Müslümanım dedi' Tarih boyunca Müslümanlar Kudüs'e her zaman barış getirmişlerdir. Irkçı emperyalizm ise her zaman ifsad çıkarmıştır. Irkçı emperyalizm, Ortadoğu'da 70 yıldan terör yapıyor. Sovyetler dağılıp Komünizm iflas edince hedef İslam olmuştur. Irkçı emperyalizm, bir yandan Büyük İsrail'i kurmak, bir yandan İslam ülkelerini kontrolü altına almak için 20. Haçlı Seferi'ni yapmaktadır.

SEVR ANLAŞMASI BÜYÜK İSRAİL İÇİNDİ

Sevr Anlaşması Osmanlı'nın önüne Büyük İsrail'i kurmak için konulmuştur. Ama Anadolu insanı buna izin vermemiştir. Fakat şimdi ırkçı emperyalizm Büyük Ortadoğu Projesi ile Türkiye'nin olmaması hedefi güdüyor ve bu yüzden Afganistan ve Irak olayları yaşandı. Hedef İslam alemi ve Türkiye'dir.
BİZLER SELÇUKLU VE OSMANLI'NIN TORUNLARIYIZ

Son 15 günde 480'den fazla insan şehit edildi, bir tane taş üstünde taş bırakılmamıştır. İsrail, 50 yıldır, Firavunların kendilerine yaptığını Filistinli kardeşlerimize yapmaktadırlar. Tüm bu olaylar, Müslüman ülkelerinin ne durumda olduğu da gözler önüne serildi. Biz Milli Görüş olarak, aziz milletimizin inancıyla temsil ettiğimiz için, bugün Filistin'de devam eden katliam karşısında bu muazzam mitingi yaparak Selçuklu, Osmanlı'nın torunları olduğunu ortaya koyuyoruz.

BİRŞEYLER YAPMIŞ GÖRÜNMEK İÇİN DEĞİL, BİRŞEYLER YAPILMALI

Filistinliler, ecdadımızın bize bıraktığı mirastır. Aziz ve muhterem kardeşlerim, görevi layıkıyla yapmak başka şeydir, birşey yapıyormuş görünmek başka şeydir. İnsanlığın tamamını, Filistin'deki katliamın durdurulması için ilk önce D-8, D-60'ların harekete geçirilmesi gerekir.

AMERİKA İSRAİL'İ ÇOK SEVİYORSA, BİR EYALET VERSİN

Amerika, İsrail'i çok seviyorsa, İsrail'e Amerika'da bir eyalet versin. Biz kimseye düşman değiliz. Beni İsrail olsa da biz insanlığa düşman değiliz."

Erbakan konuşmasının sonunda, mitinge katılanlara "Mukaddes şehrimiz Kudüs'ü, mukaddes mabedimiz Mescid-i Aksa'yı, İslam diyarı Gazze'yi, her türlü işgal ve tecavüzden kurtarmak için, bütün İslam ve insanlık adına, bütün gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz" diye yemin ettirdi.

Habervaktim

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*