Erciyes altın değerinde 2 puan bıraktı

Erciyes altın değerinde 2 puan bıraktı.16087
  • Giriş : 25.02.2008 / 20:34:00

Bank Asya 1. Lig takımlarından Kayseri Erciyesspor, kendi sahasında Orduspor ile golsüz berabere kalarak, çok önemli bir 2 puan kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Bulut, maçtan sonra yaptığı açıklamada, kazanmak zorunda oldukları bir maçtan beraberlikle ayrılmalarının kendilerini üzdüğünü belirtti. Bulut,

"Aynı puana sahip iki rakibin puan mücadelesinde üstün oynayan taraf bizdik. 90 dakika boyunca rakibimizin tek pozisyonu olmadı. Girmiş olduğumuz çok net gol pozisyonları var, bunlardan bir tanesini değerlendirebilseydik, sonuç farklı olabilirdi. Gol yollarındaki sıkıntılarımız devam ediyor. Üç haftadır bu sıkıntıyı çekiyoruz. Rakiplerimiz transfer yaparken, biz oyuncu kayıplarına uğradık. Bahane üretmek istemiyorum, ama çok önemli 2 puan kaybettik. İnşallah, bu 2 puanı lig sonunda aramayız. Bu maçı unutup önümüzdeki Karşıyaka maçına hazırlanıp, bu puan kaybını telafi etmeye çalışacağız" dedi.

Orduspor Teknik Direktörü İsmail Kartal ise, maçın hakkının beraberlik olduğunu belirterek, zor bir deplasmandan 1 puan almanın sevincini yaşadıklarını söyledi. Kartal, "Maç genel anlamda ortada geçti. Mücadelesi bol olan bir oyun olmadı. Her iki takımın da 34 puanı vardı ve bence maçın hakkı beraberlikti. Konuşacak fazla bir şey yok, deplasmanda alınan bir puan, iyi puandır" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious