Erciyesspor hem maçi hem ünvanini kaybetti

  • Giriş : 16.10.2005 / 00:00:00

KAYSERI - Turkcell Süper Lig'in 9. haftasinda kendi saha ve seyircisi önünde Galatasaray'la oynayan ve uzatma dakikalarinda gelen golle rakibine boyun egen Kayseri Erciyesspor, bu yenilgiyle namaglûp unvanindan da oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mustafa Ugur, 90 dakika boyunca çok iyi mücadele etmelerine ragmen gülen tarafin rakip takim oldugunu söyledi.

Futbolda her türlü sonuca açik olunmasi gerektigine dikkat çeken Ugur, alinan maglubiyete ragmen oyuncularini tebrik ettigini söyledi.

Kaybedilen puani önümüzdeki haftalarda telafi edebileceklerini belirten Ugur, güçlü ve oturmus bir kadroya sahip olduklarini ifade etti. Kayseri Erciyesspor'un kendi saha ve seyircisi önünde galip gelmekte zorlanmasini, rakip takimin kapali oyununa baglayan Ugur, konusmasini söyle tamamladi;

"Evimizde oynadigimiz karsilasmalarda rakip takimlar çok kati defans yapiyor. Bu oyuncularimin gol yollarinda zorlanmasina neden oluyor. Dis sahada oynadigimiz karsilasmalarda ise ev sahibi takim gol atabilmek için üzerimize geliyor. Takim olarak bu bosluklari iyi degerlendiriyor ve gol yollarinda daha etkili oluyoruz. Kendi saha ve seyircimiz önünde oynadigimz karsilasmalarda rakip takimlar biraz daha cesur olsa çok daha farkli sonuçlar ortaya çikar."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious