Erddoğan ve Gül, metroya bindi

  • Giriş : 11.08.2006 / 00:00:00

Başbakan Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Gül metro keyfi yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Metro ile Kabataş'tan Taksim'e giden ve tekrar Kabataş'a dönen Erdoğan ile Gül vatandaşlar ile sohbet etti. Başbakan ile fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşların yardımına AK Parti İstanbul Milletvekili Egemen Bağış yetişti.
Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz El Suud'u Atatürk Havalimanı'ndan uğurladıktan sonra Başbakan Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Gül, Kabataş Metrosu'na geldi. Erdoğan ve Gül metroya binerek vatandaşlar ile birlikte Taksim'e kadar seyahat etti. Erdoğan ve Gül, yine vatandaşlar ile sohbet ederek metro ile Kabataş'a geri döndü. Geçtiğimiz aylarda açılışını yaptığı finiküler sistemi oldukça beğenen Erdoğan, bu sistemi Abdullah Gül'e de göstermiş oldu.

Metrodan indikten sonra Erdoğan, vatandaşların ilgisiyle karşılaştı. Süleyman Akyasa isimli vatandaş ailesi ile birlikte Başbakan ile fotoğraf çektirmek istediğini söyledi. Erdoğan, fotoğraf çektirme talebini kabul ederek aileyi yanına çağırdı. Süleyman Akyasa'nın elindeki kameralı cep telefonunu Egemen Bağış'ın almasını isteyen Erdoğan, "Egemen Bey, bu işi en iyi siz halledersiniz" dedi. Bağış da cep telefonu ile Başbakan Erdoğan, Dışişleri Bakanı Gül ile Süleyman -Hacer Akyasa çifti ve çocukları Beytullah'ın fotoğrafını çekti. Başbakan Erdoğan'ın fotoğraf çektirdiğini gören diğer vatandaşlar da fotoğraf çektirmek isteyince Erdoğan onları da kırmadı. Metrodan oldukça neşeli ayrılan Başbakan Erdoğan ve Gül dışarıda da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Erdoğan burada da vatandaşlar ile sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious