Erdoğan, açılış için Samsun'dan ayrıldı

  • Giriş : 07.04.2007 / 00:00:00

Karadeniz Sahil Otoyolu'nun açılışı için dün gece Samsun'a gelen Başbakan Erdoğan, Perşembe - Bolaman Yolu Projesi'nin açılışına katılmak üzere Ordu'ya doğru hareket etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Adalet Bakanı Cemil Çiçek ve Devlet Bakanı Beşir Atalay ile birlikte parti binasına önüne gelen Başbakan Erdoğan, burada partililer tarafından karşılandı.

Vatandaşlarla tek tek tokalaşan Erdoğan, daha sonra parti binasına çıkarak il yöneticileri ile görüştü. Gazetecilerin içeri alınmadığı görüşme yaklaşık yarım saat sürdü.

İl Başkanlığı binasının çevresinde alınan yoğun güvenlik önlemlerinin altında yapılan görüşmeden sonra Başbakan Erdoğan, beraberindeki bakanlarla birlikte vatandaşlarla vedalaşarak Başbakanlık'a ait otobüse bindi.
Polis güveniğini aşamayan vatandaşlara el sallayan Erdoğan, daha sonra Perşembe - Bolaman Yolu Projesi'nin açılışın yapılacağı Ordu'ya doğru hareket etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious