Erdoğan, bayram tatilini uzattı

  • Giriş : 25.10.2006 / 00:00:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bayram tatilini uzattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kan şekerinin düşmesinin ardından dinlenmek ve bayram tatilini geçirmek için cuma günü akşam saatlerinde Muğla'nın Marmaris ilçesi Hisarönü köyü Bördübet mevkiinde bulunan Golden Key isimli otele eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye ile birlikte gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bayram tatilini uzattı. Hafta sonuna kadar otelde kalacak olan Erdoğan'ın, gününü otelde dinlenerek geçirdiği öğrenildi.

Memurların bayram tatili hafta sonuyla birleştirilmezken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindekilerin perşembe ve cuma günlerini de çam ağaçları ve doğasıyla ünlü Bördübet mevkiinde bulunan otelinde dinlenerek geçireceği öğrenildi. Başbakan Erdoğan'ın bölgede bulunması ise bayram tatilini değerlendirerek Bördübet'i gezmeye gelen vatandaşları sıkıntıya soktu. Başbakanlık korumaları ve jandarmalar bölgeyi gezmeye gelen ve Başbakan Erdoğan'ı görmek isteyen birçok kişiyi geri çevirdi. Bölgeyi gezmeye gelen tatilciler, güvenlik noktasını geçemeyince geri dönmek zorunda kalırken uygulamaya tepki gösterdi. Bördübet'te Başbakan'ın tatil yaptığını duyan birçok vatandaş ise bayram tatilini fırsat bilerek bu bölgeye akın etti. Bördübetli köylüler ise yaşadıkları yerin ve bu bölgenin güzelliklerini tüm Türkiye'ye tanıtan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederek bunun bölgenin turizmine büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Son bir haftada gazetelerden ve televizyonlardan Börbübet'in doğa güzelliğini görerek bölgeye gezmeye gelen tatilciler ise güvenlik noktasını geçemeyince geldiklerine pişman oldu.

Bu arada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile randevuları olduğu öğrenilen Akça Holding ve Menders Teksil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça ile Genel Müdürü Ali Atlamaz'ın Başbakan Erdoğan'ı otelde ziyaret ederek görüştüğü de kaydedildi.

Tatilini uzatan Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın kaldığı otelde, dünürleri Sadık Albayrak, Devlet Bakanı Ali Babacan, eşi Zeynep Babacan, Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekçi ve eşi Ayşen Zeybekçi de bulunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious