Erdoğan, yarın Uşak'ta olacak

  • Giriş : 16.09.2006 / 00:00:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yarın 3 bakanla birlikte Uşak'ta toplu açılış ve ziyaretlerde bulunacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Erdoğan, 18 ay önce geldiğinde, bir öncekinden 18 yıl sonra Uşak'ı ziyaret eden lk başbakan olmuştu. Başbakan Erdoğan, saat 12.00'da Uşak'ta olacak. Atatürk anıtı önünde toplu açılış yapacak olan Erdoğan, burada halka hitap edecek.

Erdoğan, Evsel Atık Su Arıtma Tesisi ile Uşak Belediyesi Asfalt Şantiyesi'ni, Uşak Karma Deri Organize Sanayi Bölgesi (UKOSB) Arıtma Tesisini, Uşak-Banaz duble yolu ile hayırsever vatandaşlar tarafından yaptırılan 5'i ilköğretim, 2'si anaokulu olmak üzere toplam yedi okulu hizmete açacak.

Törende Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından daha önce yaptırılan 300 konutun anahtarını hak sahiplerine dağıtacak ve 520 konutluk TOKİ 3. etap projesinin kura çekimi yapacak olan Erdoğan, daha sonra sırasıyla Valilik ve Belediyeyi ziyaret edecek.

Belediye de işadamlarıyla bir araya gelecek olan Başbakan Erdoğan, işadamlarının sorunlarını dinleyecek. Belediyeden Şelale Restoran'a öğle yemeği için geçecek olan Erdoğan, hayırsever Halil Kaya Gedik'in eşi adına Uşak Üniversitesi Eğitim Fakültesi binası, Vala Gedik Lisesi Kız Öğrenci Yurdu, Erkek Öğrenci Yurdu, Kapalı Spor Salonu, Özürlüler Lisesi'nin açılışını bizzat gerçekleştirecek. Başbakan Erdoğan, ertesi gün Antalya'ya geçecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious