Erdoğan Aksaray mitinginde konuştu

Erdoğan Aksaray mitinginde konuştu.8599
  • Giriş : 19.02.2009 / 15:59:00
  • Güncelleme : 19.02.2009 / 17:20:11

Erdoğan'ın hedefinde anamuhalefet lideri ve medya vardı. işte sert sözler:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Başbakan Erdoğan partisinin Aksaray mitinginde konuşuyor. Erdoğan'ın açıklamaları şöyleydi:

Hükümete iftira atma yerine hukuka uygun davranın. Bunlar iftira atma konusunda uzmanlaşmıştır. Yalan yanlış haberler yapmada gayet başarıldır. Şu ve bu diye ayırmıyorum. Böyle bir basın anlayışı olmaz. Patronunun sözünü özgürlük mücadelesi sayanların ve durumu da ibret vericidir.

Geçmiş dönemlerde böyle alışkanlıklarınız olabilir. Bugün anamuhalefet lideri çıkmış dem vuruyor. Bu bir rejim sorunudur diyor. O Ergenekon'un da avukatıyım da demişti. Hakikaten başarılı bir avukat. Ama millet mazlumu savunan avukat arıyor. Bunun gibileri savunan değil.

yandaş medyanın yandaş partisinin hali işler acısı.Şimdi çıktı kendi içlerinde birbirine girdiler daha da çok gireceksiniz.

Biz daha hakkında dava açılmamamış hakkında suçlamalar olan insanları partimizden ihraç ettik. Elimize belge gelince gereğini yaptık. Onlar kaç kişiyi partilerinden ihrç etti. Bütün yaptıkları AK Parti'yi karalamak. Şimdi ağızlarına krizi sakız ettiler. Altı yıldır ağızlarında. Bunlar kriz duaını çıktılar yeterki AK Parti kaybetsin. Bunların siyaset anlayışı bu. AK Parti bu siyasete prim vermez. Biz diyoruz ki millet kazanın biz kaybedelim. Bizim anlayışımız bu. Bu kriz bizden kaynaklanan bir kriz değil. Bu küresel uluslararası bir kriz.

Onlar iktidardayken kasada 28 milyar dolar vardı. Şimdi 70 milyar dolar var. Bu mu kriz. Bunun neresi kriz. İhracat 132 milyar dolar oldu. Bu mu kriz. 79 senede Türkiye'nin GSMH 230 milyar dolardı. Şimdi bu rkam 750 milyar dolar. Nerden nereye. İş bilenin kılıç kuşananın.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*