Erdoğan Arvin'de halka seslendi

Erdoğan Arvin'de halka seslendi.12566
  • Giriş : 05.03.2009 / 19:34:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 15:05:28

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 29 Mart yerel seçimlerindeki bugünkü durağı Artvin'di.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Mafya ile hukuk dışı odaklarla mücadele ediyoruz. Baykal çıkıyor avukatıyım diyor... Düşünebiliyor musun bunu hangi cürretle nasıl diyorsun? Hani yargıya hukuka müdahele edilmezdi? Niçin bunu beklemiyorsun? Sabırlı ol. Suç sabit olmadıkça kimseye suçlu diyemezsin... Niye yapıyorlar? Acaba hedef saptırırız diye mi düşünüyor... İki de bir çıkıyor, televizyona diyor... Ben TV'de kimle konuşacağım... Ülke Başbakanına maganda diyenle mi konuşacağım.

Bunların uzlaşma diye bir anlayışıda yok. Anayasa Komisyonu kuruldu, CHP oraya gelmedi.

Her gün yeni bir iddia ortaya atan bu muhalefet bırakın yastıya kadar beklemeyi akşam olmadan mumları sönüyor. Bunların şıracısına bakın bozacısını görürsünüz. Bunların şıracısı yandaş medyadır.

Sayın Baykal dün Yalova'da konuşmuş. Ben kendisine cevabını mahkemede vereceğim. Ama siyasetin seviyesi bu kadar düşürülür mü?

Arlı arından korkar, arsızda sanar kendinden korkar. Bu üslupla ben seninle konuşacağım.

Kadın hakları dediler. Kadına şiddete karşıyız dediler. İstanbul'da bir kadına ne yaptılar gördünüz. Bunların kadın hakları savunuculuğu bu.

Bunların Atatürkçülük anlayışı da başka... Bunların işi paranın üzerinden Atatürk'ün resmini kaldırmaktı. Bunlar Atatürk'ün üzerinden geçinenler. Atatürkçü değil.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*