Erdoğan: Aydınlık yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz

Erdoğan: Aydınlık yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz.12692
  • Giriş : 20.12.2007 / 10:16:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bayramın bayram olarak kutlanmasını sağlayan güvenlik güçlerine teşekkür etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bayram dolayısıyla birliek beraberlik mesajları veren Erdoğan, ''İnşallah aydınlık yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz'' dedi.

Başbakan Erdoğan bayram namazını Marmara İlahiyat Fakültesi Camii'nde kıldı. Namaz sonrası cemaatle bayramlaşan Erdoğan daha sonra basın mensuplarının karşısına geçerek bayram mesajını verdi. Bayramın güzel bir şekilde geçmesi temennisinde bulunan Erdoğan, ''Bayramı güvenlik altında kutlamamıza vesile oldukları için güvenlik kuvvetlerimize çok çok teşekkür ediyorum.'' dedi.

Tüm vatandaşların kurban bayramını tebrik eden Başbakan Erdoğan şunları söyledi: "Gerek milletimize gerekse İslam dünyasının barışa, sevgiye vesile olmasını diliyorum. Tabi bu bayrama çok farklı bir zeminde ve zamanda giriyoruz. Malum terörle mücadelenin önemli bir safhasındayız. Bu vesile ile Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başta Genel Kurmay Başkanımız Komutanlarımız, tüm kuvvet komutanları, özellikle son hava harekatını gerçekleştiren başarılı bir şekilde yürüten pilotlarımıza silahlı kuvvetlerimizin tüm piyade güçlerine, komandolara, milletim adına, şahsım adına özellikle tebriklerimi sunuyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun. Birlikteyiz, beraberiz, ülkemizin güvenliği için, tüm gücü ile gayret eden emniyet teşkilatımızın en üst kademelerinden en alt kademelerine kadar tüm mensuplarının bayramını tebrik ediyorum. Birlik beraberlik içersinde inşallah aydınlık yarınlara hep birlikte yürüycez. Sevgi, inanıyorum ki bizim en büyük zenginliğimizdir. Bayramlar sevginin, birliğin beraberliğin, barışın en yaygın olduğu zemindir. Öyle bir zemin ve zamanda Türkiye olarak yarınları çok daha olumlu görüyoruz. İnşallah bizim birliğimiz, dayanışmamız beklediğimiz o mutlu huzur dolu günleri bizlere getirecektir. Zaten endişelerden uzak bir Türkiye var. Fazla endişe etmeye gerek yok. İnanıyorum ki milletçe biriz, bareberiz ve güçlüyüz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious