Erdoğan: Bize güvenin

  • Giriş : 01.03.2007 / 00:00:00

Başbakan Recep Tayip Erdoğan, AK Parti İl binası önünde toplanan kalabalığa seslenerek, "Uzun ince bir yoldayız, gidiyoruz gündüz gece. İnşallah aynı hızla devam edeceğiz" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bir dizi açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Adıyaman'a gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Valilik önünde yapılan törenlerin ardından AK Parti İl binasına geçti. Atatürk Bulvarı üzerinden otobüsle halkı selamlayarak parti önüne kadar gelen Başbakan Erdoğan'ı kalabalık bir grup karşıladı. Başbakan Erdoğan, parti önünde toplanan kalabalığa otobüsün üzerine çıkarak seslendi. Konuşmasında Erdoğan, Adıyaman'a gelişiyle birlikte yüzlerce projenin hayata geçirildiğini belirterek, "Hayata geçirilen projeler nedeniyle burada bulunuyoruz. Bu kalabalığı gördükten sonra sizlere selam vermeden geçemedim. Gerek ben, gerekse milletvekili arkadaşlarım adına hepinizi selamlıyorum. Sizin bu desteklerinizi gördükçe, aydınlık yarınları hep birlikte görebileceğimize inancım bin kat artıyor. Gece gündüz demeden ilerliyoruz. Uzun ince bir yoldayız, gidiyoruz gündüz gece. İnşallah aynı hızla devam edeceğiz" dedi. Başbakan Erdoğan, halka güvendiklerini belirtti ve onların da kendilerine güvenmesini isteyerek konuşmasını tamamladı.

Daha sonra Başbakan Erdoğan, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker ve beraberindeki heyet, AK Parti binasında partililerle basına kapalı bir toplantı yaptı. Heyet daha sonra Adıyaman Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan'ı makamında ziyaret etti. Buradaki ziyaretin ardından heyet, AK Parti İl Başkanı Ahmet Aydın'ın nikah törenine katılmak üzere Hisar Düğün Salonu'na geçti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious