Kılıçdaroğlu'na: Haddini bil

Kılıçdaroğlu'na: Haddini bil.11548
  • Giriş : 11.03.2017 / 18:08:00
  • Güncelleme : 11.03.2017 / 18:12:24

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarına karşılık "haddini bil" diyerek tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek sözlerini saçmalık olarak nitelendirdi.

Cumhurbaşkanı önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Erdoğan'ın açıklamaları:

SULTANBEYLİLİLERİN "ALLAH RAZI OLSUN" DEMESİ BİZİM İÇİN EN BÜYÜK ÖDÜL

Bizler bu kubbede bir hoş sada bırakmak istiyoruz. Bizler halka hizmet hakka hizmettir diyen bir geleneğin temsilcileriyiz. Bu anlayışla milletimize sizlere hizmet etmeyi bir yük değil, bir vazife olarak görüyoruz. Biz bu millete efendi olmaya  değil hizmetkâr olmaya geliyoruz dedik. Sultanbeylili kardeşlerimin şöyle gönüllerinden koparak bir 'Allah razı olsun' demesi inanın bizim için en büyük ödüldür.

HOCA MUSALLA TAŞINDA CUMHURBAŞKANI NİYETİNE DEMEYECEK

Bu dünyadan amellerimizle gideceğiz. İki metreküp mezar, ondan sonra çekip gidecekler. Musalla taşında hocaefendi Cumhurbaşkanı, Başbakan, milyarder niyetine demeyecek. Er kişi niyetine diyecek, hatun kişi niyetine diyecek. Milletimiz bizi şu İstanbulumuzun belediye başkanlığına layık gördüğünde biz bu anlayışla göreve başladık. AK Parti'yi kurduğumuzda yine bu şuurla hareket ettik. Rabbim bu ülkeye Başbakan ve Cumhurbaşkanı olarak hizmet etmeye lütfetti. Kararlılıkla taşıyoruz, tevazuyla taşıyoruz. Bize gurur kibir yakışmaz.

ONLAR SULTANBEYLİ KARDEŞİME "GÖBEĞİNİ KAŞIYAN ADAM" OLARAK BAKTILAR

Sultanbeyli kendi öz yurdunda parya muamelesi görmeyi çok iyi bilir. Sultanbeyli'ye neler yapmadılar ki! Nasıl zulmettmediler ki! Ne haberler çıktı gazetelerde? Çünkü Sultanbeyli inançlıydı, milletini seviyordu, vatanını seviyordu. Ama onlar benim Sultanbeylili kardeşime "göbeğini kaşıyan adam" diye bakıyorlardı. Sandıktaki oya gelince "Onların oyuyla bizim oyumuz aynı değil" diye bakıyorlardı. 28 Şubat zihniyetinin bu ülkede neler yaptığını, Sultanbeyliye neler yaptığını, nasıl tehdit olarak yaklaştığını sizler iliklerinize kadar yaşadınız.

ANA MUHALEFET BATAKLIĞA SAPLANDI HALLERİNE ACIMAMAK MÜMKÜN DEĞİL

Manşetlerle hükümetlerin düşürüldüğü, medya patronlarının siyasetçilere ayar verdiği bir ülkeyle karşı karşıyaydık. Biz sözümüzü şimdiye kadar hep milletimize söyledik. Bugün de öyle yapıyoruz. Yarın da öyle yapacağız. 16 Nisan halkoylamasında diyeceğimiz ne varsa hepsini milletimize yapıyoruz, evet çağrısında bulunuyoruz. Ana muhalefetin başındaki zat ve aynı minvalde hayır kampanyası yürütenler öyle bir yalan, yanlış, iftira bataklığına saplanmışlar ki, hallerine acımamak elde değil. Tüm siyasi hayatı yalan ve iftira üzerine kurulan bu zatı muhatap almama kararı vermiştim. 15 Temmuz darbesi sonrası belki hakikati görmüştür, belki yüreğinin bir köşesine ülkesi ve milleti için ufak da olsa bir kıpırtı başlamıştır diye kendisini rezerve aldım.

KILIÇDAROĞLU YENİKAPI'DAKİ KARDEŞLİK RUHUNU ANLAYAMADI

Kendisini Yenikapı'ya davet ettim. Davetime olumsuz cevap verdi. Sonra birileri söyledi ve son anda Yenikapı'ya katıldı. O buluşmayı ne yazık ki sonradan olumsuza çevirdi. Kardeşlik buluşmasıydı, bunu anlayamadı. Biz sayın Bahçeli'yle beraber devam ettik. Bana göre şu anda Tayyip Erdoğan olarak

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*