Erdoğan Gül'ü solladı!

Erdoğan Gül'ü solladı!.9984
  • Giriş : 29.08.2007 / 14:44:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 21:26:51

Cumhurbaşkanı Gül'ün konvoyu, Başbakan Erdoğan'ın konvoyuna yol verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, görevinin ilk gününde Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) diploma törenine katıldı. Gül, GATA'ya giderken Kızılay'da kırmızı ışıkta durdu.

TBMM Genel Kurulu'nda dün yapılan oylama sonucunda Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. Cumhurbaşkanı seçilen Abdullah Gül, yerleşme çalışmaları tamamlanmadığı için dün geceyi Çankaya Köşkü'nde değil Dışişleri Konutu'nda geçirdi. Cumhurbaşkanı Gül, Cumhurbaşkanlığı görevinin ilk gününde GATA'daki diploma törenine katıldı. Gül, sabah saat 10.15'de geceyi geçirdiği Dışişleri Konutu'ndan ayrılarak GATA'ya hareket etti. Cumhurbaşkanı Gül'ün makam aracı Kızılay Meydanı'nda kırmızı ışığa takıldı. Gül'ün makam aracı ve beraberindeki konvoy, kırmızı ışıkta durarak bir süre yeşil ışığın yanmasını bekledi.

Bu arada Cumhurbaşkanı Gül'ün konvoyu ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın konvoyu GATA güzergahında karşılaştı. Başbakan Erdoğan'ın makam aracı, Erdoğan'ın Gül'den önce GATA'ya ulaşması ve Gül'ü karşılayabilmesi için Cumhurbaşkanı'nın makam aracını solladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious