Erdoğan Hadise'den ne istedi?

Erdoğan Hadise'den ne istedi?.7308
  • Giriş : 08.05.2009 / 23:22:00

Başbakan Erdoğan, TRT-Türk'ün açılışında anchormanlık yaptı Hadise'ye canlı yayında Moskova'ya bağlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


TRT-Türk, 'Dünya'yı Türkçe izleyin' sloganı ile 24 saat haber yayınına başladı. TRT'nin yeni kanalının açılışı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yanısıra Devlet Bakanı Bülent Arınç ve çok sayıda davetli katıldı.

TRT-Türk, BBC-World, CNN International, Al-Jazeera gibi uluslararası haber kanallarına rakip oluyor. TRT-Türk genel yayın yönetmeni Ümit Sezgin ile genç ama deneyimli habercilerden oluşan ekibi, haberi, doğru, tarafsız ve zamanında, izleyiciye aktaracak.

ÇIRAĞAN'DA MUHTEŞEM GECE

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla bu akşam Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen törenler oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Birbirinden ünlü simalar ve medyanın önde gelen isimlerin biraraya geldiği gecede Başbakan Erdoğan, TRT'nin son dönemde gerçekleştirdiği atılımlardan duyduğu memmuniniyeti dile getirdi ve TRT Türk'ün, bölgesinde önemli bir güç olan Türkiye'nin sesini dünyaya aktaracağını söyledi.

ERDOĞAN CANLI YAYINDA

Erdoğan törende TRT'nin yurtdışında açtığı bürolarla da canlı yayın gerçekleştirdi. Canlı yayında ancorman edasıyla TRT muhabirlerine sorular soran Erdoğan, Moskova'da Hadise süpriziyle karşılaştı. Erdoğan canlı yayında Hadise'ye, erovsiyon çalışmalarının nasıl gittiğini sordu. Hadise, yoğun bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu söyleyerek, mutlu haberlerle Türkiye'ye dönmek istiyoruz dedi. Erdoğan ise Hadise'den başarı beklediklerini söyleyerek yarışma öncesi Moskova'ya bir ziyaret düzenleyeceklerini ifade ederek, Hadise'ye destek ziyaretinde bulunacağının sinyalini verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*